Valērijs Šabala Latvijas izlases treniņnometnē. Foto: LFF

”Riga” FC uzbrucējs Valērijs Šabala ir gatavs cīnīties par vietu Latvijas valstsvienības pamatsastāvā piektdien gaidāmajai spēlei pret Eiropas čempioni Portugāli. Valērijs neslēpa, ka šādā spēlē piedalīties ir milzīga vēlme. 

Šabalam pirms spēles pret Portugāli nedaudz patraucējusi slimība, taču tagad mūsu uzbrucējs ir pilnībā gatavs un ir labas iespējas redzēt Valēriju laukumā pret Eiropas čempioniem: ”Jau pirms spēles pret Mettu biju nedaudz apslimis. Pēc tam palika nedaudz sliktāk un divas dienas – sestdien un svētdien –  ārstējos. Ārsts gan pateica, ka labāk vēl vienu dienu paņemt pauzi, bet turpinājumā jau trenēšos ar visiem kopā uz 100 procentiem.”

”Izlasē šobrīd ir daudz jaunu spēlētāju, taču tas ir normāli – treneris ir atnācis jauns, grib sniegt iespēju jauniem futbolistiem, pamēģināt kaut ko jaunu un citas lietas komandā, lai būtu savādākas emocijas. Visi spēlētāji man ir pazīstami, tāpēc viss ir kārtībā. Trenēsimies un ceram, ka būs divas labas spēles. Futbolisti vēlas pierādīt, ka ir nopelnījuši šo izsaukumu uz izlasi. Visi strādās divreiz vairāk, bet tie, kas izlasē ir ilgāk, vēlas pierādīt, ka var noturēt savu vietu un nevienam citam to neatdot.

Pats ļoti gribu piedalīties šajā spēlē, jo izlaidu pirmo maču pret Portugāli. Latvijai nav tik daudz spēles, kurās mēs spēlējam pret tik lielām valstīm, Eiropas čempioniem. Noskaņojums ir labs un ļoti, ļoti gribas spēlēt. Jebkurš komandā grib spēlēt, izbaudīt atmosfēru stadionā un spēlēt pret vieniem no labākajiem futbolistiem pasaulē,” turpināja Šabala.

Valērijs pastāstīja par sajūtām, spēlējot pie pilnām tribīnēm: ”Fakts, ka visas biļetes ir izpārdotas, ir ļoti motivējošs. Kad ir pilnas tribīnes, vienmēr patīkami spēlēt, īpaši jau savā laukumā. Mums nav daudz tādu spēļu, kurās stadions ir pilns, un visiem Latvijas izlases futbolistiem būs papildus motivācija. Mēģināsim izdarīt visu, ko šajā momentā varam. Protams, ka mēs vienkārši neskatīsimies, ko viņi dara laukumā, bet paši spēlēsim, cik vien labi varam. Par 100% varu apgalvot, ka atdosim visus spēkus, lai šajā mačā sasniegtu pozitīvu rezultātu.”

Latvijas valstsvienība ar ”Riga” FC futbolistiem Valēriju Šabalu, Kasparu Gorkšu un Oļegu Laizāns 9. jūnijā Skonto stadionā spēli pret Portugāli uzsāks pulksten 21:45.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?