Valērijs Šabala un Ivans Jeņins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga FC” uzbrucējs Valērijs Šabala aizvien labāk iejūtas komandā un pēdējās trīs spēlēs izcēlies ar vārtu guvumiem. 22 gadus vecais uzbrucējs neslēpj – pēc piedāvājuma saņemšanas Valērijs uzreiz sapratis, ka vēlas pievienoties ”Riga”. Futbolists vēlas atgūt spēles garšu, regulāri gūt vārtus un ar komandu sasniegt visaugstākos mērķus. 

Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala pastāstīja par iemesliem, kāpēc nolēmis pievienoties ”Riga FC” kolektīvam: ”Kad ”Riga” man piedāvāja iespēju pievienoties klubam, uzreiz nodomāju, ka šis ir ļoti labs projekts. Klubā strādā profesionāli cilvēki, un man pašam gribējās sākt spēlēt, palīdzēt komandai un sasniegt mērķus. Uzskatu, ka sastāva ziņā mums ir viss, lai sasniegtu visaugstākos mērķus visos turnīros, kuros piedalīsimies, tāpēc arī nolēmu pievienoties ”Riga” sastāvam.”

”Arī kolektīvs mums ir ļoti labs, un man bija viegli iekļauties komandā. 90 procentus spēlētāju jau pazīstu – ar kādu esmu spēlējis kopā klubā, ar kādu – izlasē. Tāpēc problēmas vispār nekādas nebija, visi puiši ir draudzīgi un ļoti labi uzņēma mani komandā. Saspēle pakāpeniski uzlabojas, no spēles uz spēli kļūst tikai labāka. Labāk sākam saprast viens otru. Līdz sezonas sākumam vēl ir četras nedēļas, tāpēc saspēle vēl tikai uzlabosies un būsim optimālajā kondīcijā.

Mans galvenais mērķis – palīdzēt komandai sasniegt vadības uzstādītos mērķus. Galvenais no sākuma ir uzvarēt kausa izcīņā, lai šogad varam spēlēt Eirokausos. Protams, arī par čempionātu mēs nedrīkstam aizmirst. Arī tur mums ir paši augstākie mērķi. Pašam ir labi jāstrādā, jāgūst vārti un tādā veidā palīdzēšu komandai sasniegt mērķus,” turpināja uzbrucējs Šabala, kurš pēdējās trīs spēlēs paspējis gūt trīs vārtus.

Par futbolista piesaisti komentāru sniedza arī kluba sporta direktors Aleksandrs Romašins: ”Šabalu ieguvām īrē no ”Club Brugge”. Spēlētājs, kurš tiek saukts uz izlasi un tur arī regulāri gūst vārtus. Valērijam ir milzīgs potenciāls, vēl jauns futbolists, kuram ir 22 gadi. Reāli saprotam, ka viņam vajag nedaudz restartēties, jo ir jau noguris braukāt pa visām īrēm. Rīga viņam ir dzimtā pilsēta.

Domāju, ka šajos apstākļos viens otram palīdzēsim. Viņš atgriezīsies TOP līmenī, ko spēj parādīt, gūs vārtus un attiecīgi sniegs labumu klubam. Īrē vai kā citādāk…Tas šobrīd nav svarīgi, viņš ir mūsu futbolists. Ja viss izdosies, tad esam gatavi izpirkt viņu no ”Club Brugge” pēc šīs sezonas. Mums patīk viņa attieksme – Valērijs smagi strādā treniņos. Skaidrs, ka viņš vēl var progresēt, bet vajag nostabilizēties vienā vietā un darīt to, ko viņš vislabāk māk – gūt vārtus. Ceru, ka tas notiks ”Riga” sastāvā.”

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?