Ritvars Rugins. Foto: LFF

”Riga” FC starpsezonā sastāvu papildinājusi ar latviešu pussargu Ritvaru Ruginu, kurš otro nedēļu trenējas kopā ar komandu Rīgā. Nelielā intervijā tukumnieks stāsta par pievienošanos komandai, pagājušās sezonas cīņām pret rīdziniekiem, iejušanos komandā un gatavošanos 2019. gada sezonai.

”Pēdējie četri gadi Ventspilī bija liela pieredze. Bija vairāki treneri, kuri šajā laikā vadīja komandu, Pols Ašvorts, Dejans Vukičevičs bija pēdējais. Pēc četriem gadiem noteikti kaut ko vajadzēja pamainīt, jo nevar tik ilgu laiku palikt uz vietas, tādā gadījumā nenotiek izaugsme. Pagājušajā gadā tiku Latvijas izlasē, Rīga ir tuvāk Tukumam, kas ir manas mājas. Saņēmu piedāvājumu no ”Riga” FC, ko arī pieņēmu un pievienojos Rīgas klubam,” pēc pirmdienas treniņa stāsta ”Riga” FC pussargs Ritvars Rugins.

Rugins atcerējās pagājušās sezonas spēles ”Ventspils” sastāvā pret mūsu klubu: “Katra reize izvērtās par sīvu cīņu laukumā. Bija uzvaras, zaudējumi, neizšķirti…Zaudējām rīdziniekiem kausa finālā 11 metru sitienus, bet, domāju, ka tā vairāk bija izloze, kurš iesit, kurš neiesit. Apsveicām ”Riga” FC ar čempiontitulu, mēs palikām otrajā vietā. Rīdzinieki vairāk gribēja šo pirmo vietu.”

”Visi Latvijas futbolisti, kas ir komandā, man ir pazīstami. Vairāk vai mazāk ir sanācis uzspēlēt kopā gan ”Ventspilī”, gan Latvijas izlasē. Skaidrs, ka vēl būs papildinājumi, bet esmu labi iejuties, visi ir draudzīgi un nav tā, ka kāds tiktu apbižots. Esmu apmierināts,” ar iejušanos komandā Ritvaram problēmu nav.

”Pagājušajā gadā biju ielicis tik spēcīgu fizisko bāzi, ka šajā pārtraukumā pat nepaspēju to zaudēt. Atpūtas laikā, protams, arī spēlēju futbolu. Futbols ir mana dzīve. Spēlēju pie katras iespējas, kāds kaut kur uzaicināja uzspēlēt un tā bez futbola nebiju arī atvaļinājumā. Jūtos ļoti labi. Turpini uzņemt sportisko formu. Sezonas sākumā būšu labā formā.

Augstāko formu mēģinu sasniegt pirms pirmās spēles. Šobrīd vēl to necenšos izdarīt, jo līdz startam vēl ir ilgs laiks. Vēl daudz ir pie kā strādāt. Treniņnometņu laikā ir jāizveido komandas gars, vienam otrs jāiepazīst, ko kurš var, ko nevar, kādas piespēles izpilda, kurš ir līderis. Treneris šajā laikā noteikti sāks veidot komandas spēli,” gatavošanos komentē ”Riga” FC futbolists.

Ritvars ir Tukuma futbola audzēknis tāpat kā viens no ”Riga” FC treneriem Kristaps Blanks. ”Viņš ir dažus gadus vecāks par mani. Bērnībā skatījos uz viņu kā ļoti talantīgu futbolistu, centos viņam līdzināties. Tagad Kristaps ir treneris. Manuprāt, viņa attieksme pret darbu pierāda, ka viņš var būt labs treneris. Šobrīd kā asistents, nākotnē noteikti arī kā galvenais treneris.”

”Riga” FC turpina treniņus Skonto hallē Rīgā, bet 20. janvārī komanda lidos uz Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētu Abū Dabī, kur treniņnometne būs līdz 31. janvārim, iekļaujot arī divas pārbaudes spēles. 26. janvārī spēlēsim pret Krievijas Premjerlīgas klubu ”Krylya Sovetov”, bet 29. janvārī paredzēta spēle pret Āzijas futbola grandu ”Guangzhou Evergrande”.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?