Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar “Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēli, kad RTU stadionā uzņems turnīra pastarīti “Metta”. Mača sākums pulksten 18:00. Tiešraide Best4SportTV Extra kanālā. 

Iepriekšējā spēlē pirmo reizi “Riga” FC nespēja izcīnīt uzvaru, kad pie stūres ir galvenā trenera vietas izpildītājs Mihails Koņevs, tiesa, bez punktiem nepalikām arī cīņā pret “Jelgavu”. Neizšķirts rezultāts 1:1, pie tam mača noslēdzošā daļa pēc Felipes Brisolas noraidīšanas no laukuma bija jāaizvada mazākumā.

No turnīra tabulas viedokļa pēc 10. kārtas būtiski nekas nav mainījies, un “Riga” FC joprojām turnīra tabulā ieņem otro vietu un no līderes RFS atpaliek par trim punktiem. Šī Rīgas komanda iepriekšējā spēlē nespēja gūt vārtus un spēlēja neizšķirti 1:1 ar “Liepāju”, tādējādi kontā arī pievienojot vienu punktu.

Ar “Metta/LU” šosezon reizi jau esam spēlējuši, kad pirmā apļa ietvaros tikāmies Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā. Spēles gaitā pēc pretinieku leģionāra Tamirlana Džamalutdinova skaistiem vārtiem pabijām arī iedzinējos, taču spējām saņemties, Artūrs Karašausks veica divas rezultatīvas piespēles, vārtus guva Vladislavs Fjodorovs un Tomislavs Šaričs, un rīdzinieki noslēgumā varēja priecāties par 2:1 uzvaru.

Pagaidām “Metta/LU” turnīra tabulā ieņem pēdējo devīto vietu. Komanda deviņās spēlēs izcīnījusi divas uzvaras, tādējādi iekrājot sešus punktus. Liela traģēdija gan studentiem vēl nav notikusi, jo astotā vieta ir divu punktu attālumā, bet pat labāko trijnieks ir nepilnu trīs uzvaru attālumā, proti, no “Valmiera Glass ViA” Andra Riherta vadīto komandu šķir astoņi punkti.

Mača sākums RTU stadionā šovakar pulksten 18:00. Ieejas biļetes uz šo spēli maksās 3 eiro. Tiešraidē šo spēli būs iespējams vērot Best4SportTV Extra kanālā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?