“Riga FC” ģenerāldirektors Aleksandrs Proņins un ”Marine Services Group” izpilddirektors Aleksandrs Abuzjarovs. Foto: Zigismunds Zālmanis

Vakar oficiāli saņēmām Latvijas Futbola federācijas (LFF) apstiprinājumu, ka 2017. gadā sezonas sākumā Latvijas futbola Virslīgas spēles varēsim aizvadīt RTU stadionā Rīgā, Daugavgrīvas ielā 56a. Jau sestdien pirmā spēle šajā laukumā. 

Ja pagājušajā sezonā pirmās mājas spēles, kamēr Skonto stadiona dabīgā seguma laukums vēl nebija gatavs, aizvadījām Kauguros, tad šajā starpsezonā viens no mērķiem bija sakārtot visus jautājumus, lai varam Virslīgas cīņas aizvadīt Rīgā. Vakar arī no LFF saņēmām apstiprinājumu, ka RTU laukumā varēs norisināties Latvijas spēcīgākā čempionāta mači.

Aleksandrs Proņins, “Riga FC” ģenerāldirektors: ”Mūsu kluba nosaukumā ir Latvijas galvaspilsēta Rīga, tāpēc arī loģiski, ka par savu laukumu uzskatīt Kaugurus…Tās vienkārši ir divas nesavienojamas lietas. Gribam spēlēt Rīgā. Pagaidām nav iespējas spēlēt Skonto stadionā, jo laukums nav gatavs. Tāpēc izdarījām visu, lai savas mājas spēles arī sezonas sākumā varētu aizvadīt Rīgā.

Kas ir mainījies RTU stadionā? Tagad tur ir pieci karogu masti, lai varētu izkārt karogus – Latvijas karogu, mūsu kluba, viesu. Tāpat tagad ir atsevišķas ejas uz ģērbtuvēm tiesnešiem un abu komandu pārstāvjiem. Ir izveidota telpa preses konferences norisei. Procesā ir arī tīklu izvietošana aiz vārtiem, lai radītu mājīgāku sajūtu un gluži vienkārši nebūtu jāskraida pēc bumbām. Būs arī pievienotas 60 skatītāju sēdvietas. Federācijas prasība ir 250 vietas, mums būs 260. Tas viss mums ļauj pretiniekus uzņemt RTU laukumā.”

Tāpat ģenerāldirektors uzsvēra, ka tas ir ieguvums ne tika “Riga FC” klubam. ”Ar savu iniciatīvu esam palīdzējuši arī Latvijas futbolam kopumā, jo tagad arī citas Rīgas komandas šeit drīkstēs aizvadīt mājas spēles gan Virslīgā, gan 1. līgas čempionātā.”

18. martā “Riga FC” pirmo mājas spēli RTU laukumā aizvadīs pret ”Ventspili”. Mača sākums pulksten 15:00. Tāpat rūpēsimies, lai komfortabli justos arī skatītāji – katram būs iespēja tikt pie bezmaksas karstas tējas. Tiekamies tribīnēs!

Savukārt jau maijā mājas spēles norisināsies Rīgā, Skonto stadionā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?