Roberts Ozols. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Slokas stadionā Jūrmalā “Riga” FC Latvijas futbola Virslīgas 2.  kārtas spēlē aizvadīs spēli pret vietējo Jūrmalas “Spartaku”. Spēles sākums pulksten 18:00. Tiešraidē maču demonstrēs Best4SportTV kanāls.

Pēc ilgākas gaidīšanas čempionam starts tika dots pagājušajā nedēļā, kad pirmajā spēlē rīdzinieki ar 2:0 pieveica “Valmieru”, pret kuru pagājušajā sezonā bija lielas problēmas. Vārtus guva Romāns Debelko un Antonijs Černomordijs, bet Roberts Ozols otrajā puslaikā atvairīja 11 metru soda sitienu.

“Spartaks” sezonas pirmo spēli aizvadīja Bolderājā, kur spēkojās ar “Mettu”. Rīgas komanda otrajā puslaikā pat izvirzījās vadībā, bet jūrmalniekus glāba Nemaņa Belakovičs, kurš turpinājumā spēja realizēt divus soda sitienus, skaistā veidā nodrošinot “Spartakam” uzvaru ar 2:1.

Pret Jūrmalas “Spartaku” pagājušajā sezonā aizvadījām visrezultatīvākās spēlēs. Četros mačos pret šo kūrortpilsētas komandu guvām 18 (!) vārtus, izcīnot četras pārliecinošas uzvaras – 4:0, 6:1, 4:2 un 4:1. Jāpiemin, ka tieši pret Jūrmalas komandu aizvadījām pirmo pārbaudes spēli pēc koronavīrusa pandēmijas. Šis mačs notika Igaunijas pilsētā Pērnavā, kur uzvarētāju noskaidrot neizdevās, komandām spēlējot neizšķirti – 1:1.

Rīt spēle notiks Slokas stadionā Jūrmalā. Arī šis mačs tiks aizvadīts bez līdzjutēju klātbūtnes. Mača sākums pulksten 18:00. Tiešraide Best4SportTV kanālā.