Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Tukuma pilsētas stadionā aizvadīsim Latvijas futbola Virslīgas 7. kārtas spēle. “Riga” FC pretinieki būs čempionāta debitanti “Tukums 2000/TSS”. Mača sākums pulksten 16:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV kanāls. 

“Riga” FC pirmajās divās spēļu kārtās savā laukumā ar skatītājiem pulcējusi pārliecinoši lielāko līdzjutēju interesi. Čempionu spēles klātienē vērojuši vidēji 922,5 skatītāji, kamēr Virslīgas vidējais apmeklējums bez “Riga” FC spēlēm ir 326,1. Jāņem gan vērā, ka citos stadionos nemaz nebija iespējas pulcēt valstī maksimāli atļauto 1000 līdzjutēju skaitu. 7. kārtas spēle mūsējiem paredzēta izbraukumā Tukumā.

Situācija turnīra tabulā ir tāda, ka Rīgas galvaspilsētas klubi RFS un “Riga” FC atrāvušies no pārējiem. RFS komandai arī šosezon ir padevies izcils sezonas sākums. Sešas uzvaras pēc kārtas un maksimālie 18 punkti. RFS komanda gan pēdējās divās spēlēs izcīnīja sarežģītas uzvaras pret “Jelgavu” (1:0) un “Daugavpili”, pret kuru izdevās atspēlēties no 0:2 un izraut 3:2 uzvaru.

“Riga” FC šajā sezonā piedzīvojusi vienu neveiksmi, kad otrās kārtas spēlē ar 1:2 zaudējām Jūrmalas “Spartaku”, pret ko mača beigu daļā neizmantojām virkni vārtu gūšanas momentu. Citās spēlēs kopumā jāsaka, ka rīdzinieki kontrolējuši notikumu gaitu un visās spēlēs arī uzvarējuši ar vismaz divu vārtu pārsvaru – 2:0 pret “Valmieru”, 2:0 pret “Liepāju”, 3:0 pret “Jelgavu”, 3:1 pret “Daugavpili” un 2:0 pret “Mettu”.

“Tukums 2000/TSS” pagājušajā gadā pilnībā dominēja Latvijas futbola 1. līgā, bet šogad komandas sastāvs būtiski mainījies, un no pagājušās sezonas nav palicis neviens leģionārs. Pret Tukuma komandu spēlējām pagājušajā gadā, kad satikāmies Latvijas kausa 1/4 fināla ietvaros. Lieliskā atmosfērā uzvarējām ar 4:0.

Rīt Tukuma pilsētas stadionā spēle sāksies pulksten 16:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV kanāls.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?