Žoels Bopesū. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Rīt, 21. jūnijā, Skonto stadionā Rīgā Latvijas futbola Virslīgas līdervienība “Riga” FC aizvadīs 18. kārtas spēli pret Jūrmalas “Spartaku”. Mača sākums pulksten 19:00! Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs vai pirms mača stadionā. 

Pirmā apļa spēle starp abām komandām notika Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā, kur “Riga” FC demonstrēja dominējošu sniegumu un izcīnīja graujošu uzvaru ar rezultātu 4:0.

Jāsaka, ka “Spartaks” kopumā pirmajā aplī demonstrēja vāju sniegumu, bet sezonas gaita spējusi strauji to uzlabot. Otrajā aplī komanda savākusi visvairāk punktus, izcīnījusi panākumus pēdējos piecos mačos pēc kārtas, kas ļāvis ielauzties labāko trijniekā ar 25 punktiem.

“Riga” FC Mihaila Koņeva vadībā arī spējusi uzlabot sniegumu un šobrīd ir čempionāta līdervienība ar 15 spēlēs izcīnītu 31 punktu. “Riga” FC čempionātā pirmā sasniedza desmit izcīnītu uzvaru slieksni. 31 punkts ir arī RFS, bet šī Rīgas komanda aizvadījusi par vienu spēli vairāk. Labāko četrinieku ar 24 punktiem noslēdz “Valmiera Glass ViA”, pret kuru šosezon vēl neesam spējuši iegūt punktus.

Šajā nedēļā “Riga” FC aizvadījusi treniņus gan Skonto stadionā, gan Upesciema laukumā. Neesam iztikuši arī bez savainojumiem, kā rezultāta ir zināmas problēmas priekšējā līnijā. Noskaņojums komandā kopumā ir ļoti labs un kaujiniecisks. Kolektīvs ar katru nedēļu kļūst aizvien spēcīgāks un esam gatavi cīnīties par uzvarām. Nepārprotami tāds mērķis būs arī rītvakara spēlē.

Mača sākums Skonto stadionā pulksten 19:00. Biļetes jau tagad variet iegādāties “Biļešu serviss” kasēs ( https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/futbols/riga-fc-spartaks-jurmala-riga-fc-majas-speles-289154/ ) vai pirms spēles Skonto stadionā. Tiešraidē maču demonstrēs portāls Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanāls.

 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?