Valērijs Šabala. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt pulksten 18:00 Rīgā, RTU stadionā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtas spēli, kad uz mākslīgā seguma uzņems pašreizējo čempionāta līdervienību Jūrmalas ”Spartaku”. Pēdējais posms nav bijis tas labākais, tāpēc kopā mēģināsim atgriezties uz uzvaru takas!

Pēc laimīgi izrautas uzvaras (2:1) pret ”Babīti/Dinamo” mūsējie Virslīgas čempionātā ar 0:2 zaudēja ”Liepājai”, pēc tam kausa finālā ļoti neveiksmīgi pēcspēles sitienos zaudēja ”Ventspilij”, ar kuru pēc tam viesos čempionāta ietvaros spēlēts neizšķirti 0:0. Laiks atgriezt uzvaras!

Pret Jūrmalas ”Spartaku” šajā sezonā spēlēts jau trīs reizes – 2. aprīlī Kauguru vidusskolas laukumā pretinieki mūs apspēlēja pārliecinoši ar rezultātu 2:0, bet Latvijas kausa izcīņas pusfinālā skats jau bija pilnīgi citādāks – no sākuma RTU, pateicoties Valērija Šabalas un Renē Miheliča vārtiem, uzvarējām ar 2:0, bet viesos nesalūzām pēc vāja pirmā puslaika (0:1) un uzvarējām ar 2:1. Pa vārtiem guva Andrejs Kovaļovs un Šabala.

Neskatoties uz to, ka jūrmalniekiem nav tas garākais soliņš un pārsvarā spēlē vieni un tie paši futbolisti, galvenā trenera Mareka Zuba vadībā Virslīgā jūrmalnieki vairākas reizes līdzīgās spēlēs pratusi savākt trīs punktus. Deviņās spēlēs ”Spartaks” iekrājis 20 punktus un atrodas turnīra tabulas pirmajā vietā, tuvāko sekotāju ”Liepāju” apsteidzot par četriem punktiem. ”Riga” ar 15 punktiem noslēdz labāko trijnieku.

Iepriekš bijām plānojuši, ka jau šo maču aizvadīsim Skonto stadionā, tomēr šobrīd plānots uzlabot laukuma kvalitāti līdz 9. jūnija Latvijas izlases spēlei pret Eiropas čempioniem portugāļiem ar pasaules futbola zvaigzni Krištianu Ronaldu sastāvā. Latvijas izlases sastāvā iekļauti arī trīs ”Riga” spēlētāji – Kaspars Gorkšs, Oļegs Laizāns un Valērijs Šabala. Visu uzmanību pagaidām mūsējie gan velta sestdienas spēlei pret Jūrmalu.

Pēc piedzīvotā zaudējuma kausa finālā komandai psiholoģiski ir bijis smags posms, tāpēc ļoti ceram, ka sestdienas vakarā pulksten 18:00 RTU stadionā ”Riga” atbalstīs arī plašs līdzjutēju pulks. Tiekamies stadionā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?