Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Arkādijas stadionā Rīgas superderbijs! Latvijas futbola Virslīgas 25. kārtas spēlē “Riga” FC viesojas pie RFS! Mača sākums pulksten 19:00! Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

“Riga” FC pēdējie divi mēneši bijuši ļoti sarežģīti saspringtā grafika dēļ. Turpinām veiksmīgi cīnīties ne tikai Latvijas turnīros, bet arī Eiropas līgā, kā rezultātā bieži sanāk spēlēt divas reizes nedēļā. Šī iemesla dēļ galvenajam trenerim Mihailam Koņevam ir jāspēj rotēt ar sastāvu, kopā arī medicīnisko personālu novērtējot, cik gatavs spēlei ir katrs futbolists.

RFS grafiks bijis vienkāršāks, jo komanda zaudēja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā, tādējādi aizvadot tikai divas spēles, kamēr “Riga” FC 15. augusta spēle Helsinkos būs jau sestā uz Eiropas skatuves šajā vasarā.

Koncentrējoties tikai Latvijas čempionātam, RFS izdevies noķert rīdziniekus izcīnīto punktu ziņā. Abām komandām šobrīd ir pa 41 punktam, tiesa, RFS aizvadījusi par divām spēlēm vairāk. Gūto un zaudēto vārtu starpība šajā sezonā krietni labāka ir “Riga” FC (plus 24 pret plus 11). “Riga” FC futbolisti 20 spēlēs guvuši 36 vārtus un ielaiduši tikai 12, kamēr RFS 22 mačos ir 30 gūti un 19 ielaisti vārti.

Šosezon komandas savā starpā aizvadījušas divas spēles, katrai izcīnot pa vienai uzvarai. Sezonas sākumdaļā RTU stadionā RFS labāk izmantoja savas iespējas un uzvarēja ar 3:1, bet otrā apļa spēlē Skonto stadionā “Riga” FC pārliecinoši revanšējās, svinot panākumu ar rezultātu 2:0.

Mača sākums rīt “Arkādija” stadionā pulksten 19:00! Ceram uz Jūsu skaļu atbalstu arī klātienē, bet tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV kanāls.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?