Rožers. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīgas futbola klubu sadursme! Rīt Latvijas čempionāta 6. kārtas spēlē “Riga” FC Skonto stadionā tiksies ar “Mettu”. Spēles sākums pulksten 18:00! Tiešraidē šo spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs!

Pēc piecām spēļu kārtām “Riga” FC ieņem otro vietu turnīra tabulā. Vienīgo zaudējumu piedzīvojām otrās kārtas mačā, kad viesos ar 1:2 zaudējām Jūrmalas “Spartakam”. Citās spēlēs gūtas diezgan pārliecinošas uzvaras – 2:0 pret “Valmieru”, 2:0 pret “Liepāju”, 3:0 pret “Jelgavu” un 3:1 pret “Daugavpili”.

Pirms sestās spēļu kārtas čempionāta līdere ir cita galvaspilsētas komanda RFS, kas izcīnījusi piecas uzvaras pēc kārtas. “Metta”, kas arī šogad pulcējusi gados jaunu un motivācijas pilnu sastāvu, līdz šim guvusi divas uzvaras un ar sešiem punktiem ierindojas septītajā pozīcijā, taču trešā vieta ir tikai četru punktu attālumā.

Grafikā, kad ir jāaizvada divas spēles nedēļā, daudz laika treniņiem nav. Pēc spēles “Daugavpilī” komandai brīvdienas netika dotas, un līdz trešdienas vakara spēlei esam aizvadījuši trīs treniņus Skonto stadionā. Plašās rotācijas iespējas ļāvušas spēlētājiem fiziski saglabāt pietiekami labu stāvokli, un kopumā komandā valda laba atmosfērā, un gandrīz visi futbolisti ir gatavi spēlei pret “Mettu”.

Pret “Mettu” 2019. gadā “Riga” FC guva maksimālos 12 punktus, taču spēles katrā no sezonas posmiem bija ļoti atšķirīgas. Ja sezonas pirmajās divās spēlēs izcīnījām uzvaras ar identisku rezultātu 2:1, tad trešajā un ceturtajā aplī kopumā guvām deviņus vārtus, izcīnot graujošas uzvaras ar 4:0 un 5:0.

Mača sākums rīt Skonto stadionā Rīgā pulksten 18:00! Tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī pirms spēles sākuma Skonto stadiona kasēs.

 

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?