Rīt treniņnometnes Abū Dabī ietvaros Riga FC aizvadīs pirmo pārbaudes spēli. Rīdzinieku pretiniece būs Malaizijas čempione Johor FC! Mača sākums pulksten 18:00 (pēc AAE laika)!

Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī trenējas kopš 15. janvāra. Spēlētājiem treniņnometnē ir sarežģīts grafiks, strādājot divas reizes dienā, tādā veidā cenšoties ielikt spēcīgu fizisko bāzi pirms 2020. gada sezonas.

Jau iepriekš rakstījām, ka treniņnometnes ietvaros paredzētas trīs pārbaudes spēles. Pret Malaizijas pēdējo divu gadu čempioni “Johor”, Krievijas Premjerlīgas klubu “Rostov”, kā arī Slovākijas vienu no spēcīgākajām komandām “Žilina”.

“Johor” ir Malaizijas spēcīgākā komanda, kas vietējā čempionātā uzvarējusi pēdējos divus gadus pēc kārtas, bet no pēdējiem pieciem gadiem “Johor” par čempioni kļuvusi četras reizes.

“Johor” kontā kopumā ir seši Malaizijas čempionāta tituli, no kuriem pirmais 2014. gadā. “Johor” rēķinā ir arī divas Malaizijas kausa trofejas. 2015. gadā “Johor” uzvarēja Āzijas Futbola konfederācijas (AFC) kausa izcīņā.

Mača sākums rīt pulksten 18:00 pēc Latvijas laika.

 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?