Ivans Jeņins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā “Riga” FC, izmantojot pārtraukumu Latvijas futbola Virslīgas čempionātā, aizvadīs pārbaudes spēli pret Lietuvas pēc spēka otrās līgas klubu “Džiugas”. Mača sākums pulksten 14:00. 

Latvijas čempionātā ir pārtraukums, jo šajā laikā spēles aizvada gan Latvijas nacionālā izlase, gan jaunatnes izlases. Šveicē šobrīd atrodas Kaspars Gorkšs, Oļegs Laizāns un Artūrs Zjuzins, U21 izlases sastāvā ir Vladislavs Kurakins, Antonijs Černomordijs, Ņikita Juhņevičs un Viktors Litvinskis, bet U19 izlase pārstāv Kristers Čudars.

Skaidrs, ka šajā laikā darbs klubā neapstājas, un komanda aktīvi gatavojas čempionāta turpinājumam. Lai nebūtu tikai treniņi, tika meklēta iespēja aizvadīt kādu pārbaudes spēli, un izdevās vienoties ar Lietuvas pēc spēka otrās līgas klubu ”Džiugas”, kas rīt viesosies pie mums viesos Rīgā, RTU mākslīgā seguma laukumā.

Arī pagājušajā sezonā ”Džiugas” spēlēja Lietuvas 1. līgā un 16 komandu konkurencē ierindojās septītajā vietā. Komanda 30 spēlēs izcīnīja 15 uzvaras un iekrāja 48 punktus. Jāpiemin, ka savas mājas spēles klubs aizvada Telšias 2400 līdzjutēju ietilpīgajā stadionā. Sastāvā šobrīd ir arī daži leģionāri.

Lietuvas 1. līgas čempionāts sākas šajā nedēļas nogalē, bet 15 komandu turnīrā ”Džiugas” pirmo kārtu izlaiž, un 2. aprīlī spēles viesos pret ”Stumbras” dublieriem. Tikmēr “Riga” Latvijas futbola Virslīgu iesākusi ar uzvaru viesos (1:0) pret ”Liepāju” un 0:0 bezvārtu neizšķirtu pret ”Ventspili”.

Rīt mača sākums pulksten 14:00 RTU stadionā. Priecāsimies, ja arī Jūs atradīsiet iespēju apmeklēt spēli klātienē.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?