Rīt Kipras pilsētā Pafā treniņnometnes ietvaros šodien ‘’Riga’’ FC aizvadīs pārbaudes spēli pret Kipras augstākās līgas vienību ‘’Paphos’’ FC. Spēles sākums pulksten 17:00.

Uz Pafu devāmies otrdien un piektdiena bija jau ceturtā treniņu dienu. Šī treniņnometne ir arī laba iespēja vēl vairāk stiprināt kolektīvu, ko arī Pafā darām. Piektdien bija tikai vakara treniņš, jo no rīta visa komanda devās spēlēt minigolfu. Valdīja ļoti pozitīva atmosfēra, spēlētājiem bija iespēja atslēgties no futbola, bet par uzvarētājiem kļuva Vladimirs Bajenko, Vladislavs Gabovs, Kamils Bilinskis un Oļegs Koniševs, mūsu menedžerim esot labākajam arī individuālajā ieskaitē.

Vakarā ‘’Riga’’ FC aizvadīja kārtējo treniņu, kurā ļoti daudz turpināja strādāt pie uzbrukumu noslēgšanas. Rīt pēc spēles pret ‘’Paphos’’ FC komandai nebūs ierastās vakariņas viesnīcā, bet visi kopā dosimies uz vienu no Pafas restorāniem, kur visiem mierīgā atmosfērā būs iespēja atvilkt elpu un vienam ar otru aprunāties. Savukārt svētdien atkal treniņi, tāpat arī pirmdien, bet otrdien būsim atpakaļ Rīgā.

‘’Paphos’’ ir Kipras augstākās līgas komanda ar daudziem kvalitatīviem leģionāriem, taču sezonas sākums Pafas vienībai nav bijis tas labākais. Komanda četrās spēlēs izcīnījusi tikai vienu punktu un turnīra tabulā atrodas 11. vietā. Pēc šāda ievada tika atlaists arī komandas galvenais treneris, un paredzams, ka tuvākajā laikā ‘’Paphos’’ varētu pievienoties cits speciālists. Starp Pafas vienības mērķiem ir iekļūšana labāko sešiniekā 12 komandu konkurencē, tāpēc šāds ievads daudziem pilsētā ir nepatīkams pārsteigums.

Spēle netiks aizvadīta pēc ierastā 2×45 formāta. Spēlēsim trīs periodus pa 30 minūtēm, lai izmēģinātu dažādas shēmas un dotu iespēju visiem futbolistiem. Mača sākums pulksten 17:00.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?