Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, 1. augustā, Skonto stadionā “Riga” FC UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtas atbildes spēlē tiksies ar Polijas čempioni Glivices “Piast”! Jūsu atbalsts ir ļoti svarīgs! Spēles sākums pulksten 19:30! 

25. jūlijā abas komandas devās laukumā Glivicē, kur skatītājiem sarūpēja interesantu spēli, kuras noslēgumā uzvaru gan svinēja “Piast” – 3:2. “Riga” FC mača sākumā izvirzījās vadībā pēc Romāna Debelko precīza sitiena, bet otrajā puslaikā “Piast” guva trīs bezatbildes vārtus, pēc kā ātri vien rīdziniekiem ar pretinieku palīdzību vienus vārtus izdevās atgūt.

Pēc šīs cīņas gan “Piast”, gan “Riga” FC aizvadīja pa vienai spēlei, tiesa, tās bija dažādas nozīmes spēles. “Piast” bija cīņa Polijas Ekstraklasē, kamēr rīdzinieki, nesūtot laukumā tos spēlētājus, kuriem bija liels spēles laiks Glivicē, nospēlēja pārbaudes spēli pret Lietuvas komandu no Paņevežas. “Piast” vietējā čempionātā viesos spēles izskaņa nenosargāja 1:0 vadību un noslēgumā zaudēja ar 1:2.

Pēc diskvalifikācijas izciešanas laukumā atbildes spēlē būs gatavs atgriezties viens no mūsu aizsardzības balstiem Herdi Prenga, kura trūkums centra aizsardzības zonā Glivicē bija ļoti jūtams. Tāpat pēc neilga laika pilnībā gatavs cīnīties ir radošais brazīliešu pussargs Rožers. Salīdzinot ar spēli Polijā, Mihails Koņevs pamatsastāvā plāno veikt vairākas izmaiņas, bet pilnīgi visu varēsiet uzzināt rīt, kad spēles šī svarīgā cīņa.

Komanda šovakar Skonto stadionā aizvadīja oficiālo pirmsspēles treniņu. Treniņš nebija ļoti ilgs, un tā noslēgumā daudz strādājām pie vārtu gūšanas. “Piast” Latvijā ieradās trešdien un apmetās Rīgas centrā. Arī “Piast” oficiālo pirmsspēles treniņu aizvada šovakar, pēc “Riga” FC treniņa.

Rīt spēles sākums pulksten 19:30! Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV. Mēs aicinām visus lielo futbolu baudīt klātienē! Biļetes joprojām variet iegādāties “Biļešu serviss” kasēs.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?