Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Rīgā, Daugavas stadionā, Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē ”Riga” FC viesosies pie ”Metta/LU” futbolistiem. Mača sākums pulksten 19:00 un tiešraidē to būs iespējams vērot Best4SportTV kanālā! 

”Riga” FC Latvijas čempionātā uzvarējusi sešas spēles pēc kārtas, vēl divi panākumi gūti Latvijas kausa izcīņā, tādējādi kopumā Latvijā esam sasnieguši jau astoņ uzvarētu maču sēriju, kuru svētdienas vakarā, protams, gribam pagarināt. Gūtie panākumi snieguši pārliecību un daudz pozitīvu emociju.

Šonedēļ ”Riga” FC dažus treniņus aizvadīja Upesciema laukumā, bet pēdējie treniņi pirms spēles pret ”Metta/LU” notika Skonto stadionā. Pret ”Metta/LU” dzelteno kartīšu limita pārsniegšanas dēļ nevarēs spēlēt kapteinis Vladimirs Bajenko, bet vēl pāris futbolistiem ir nelieli savainojumi.

”Pēc vairākām uzvarām noskaņojums komandā ir labs. Pret ”Mettu” gatavojamies tāpat kā uz katru spēli. Neviens neatslābinās, tam nav nozīmes, ka viņi ir zemākā vietā turnīra tabulā. Vienādi gatavojamies gan pret līderiem, gan vājākām komandām. Neviens pa mākoņiem tagad nelidinās, visi džeki ir profesionāļi un saprot, kas ir jādara katram,” pirms spēles atzīmēja ”Riga” FC aizsargs Elvis Stuglis.

Šosezon pret ”Metta/LU” abās spēlēs izdevies izcīnīt uzvaras, tiesa, abos mačos ļoti sarežģītās spēlēs ar minimālu pārsvaru 1:0. ”Pret ‘’Mettu’’ šosezon abas spēles bija grūtas, pat nezinu kāpēc. Bumba negribēja lidot vārtos, bet vienalga spējām uzvarēt, kas arī ir pats galvenais. Populārākais rezultāts mums ir 1:0,” komentē Stuglis. Pirmajā spēlē Hanzas vidusskolas laukumā ar precīzu sitienu izcēlās Armands Pētersons, bet otrajā mačā Skonto stadionā uzvaru nodrošināja Darko Lemajičs.

Latvijas čempionāta turnīra tabulā pirmajā pozīcijā atrodas RFS futbolisti, kuri 15 spēlēs iekrājuši 37 punktus, kamēr pa 31 punktam ir gan ”Riga” FC, gan ”Ventspilij”, bet Kurzems komanda aizvadījusi par vienu spēli vairāk. 16 spēlēs 29 punkti ir Jūrmalas ”Spartakam”, kamēr ”Liepāja/Mogo” ir vienīgā ar 14 spēlēm un izcīnījusi 28 punktus. ”Metta/LU” ieņem septīto vietu ar četriem punktiem.

Mača sākums Daugavas stadionā Rīgā pulksten 19:00. Šī spēle atzīmēta kā kārtas centrālais mačs, tādējādi tiešraidē to būs iespējams vērot Best4SportTV kanālā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?