Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, 29. septembrī, Arkādijas stadiona laukumā Rīgas derbija ietvaros tiksies divas komandas, kuras turpina cīņu par Latvijas futbola Virslīgas zelta medaļām – ”Riga” FC viesos cīnīsies ar RFS futbolistiem. Mača sākums pulksten 19:30. Tiešraide kanālā Best4SportTV.

”Riga” FC un RFS šajā sezonā savā starpā tikušās trīs reizes, un veiksmīgi līdz šim bijuši mūsu rītdienas pretinieki. Pirmajā spēlē RTU stadionā nenoturējām 1:0 pārsvaru, pēdējā minūtē neiesitām 11 metru soda sitienu un zaudējām ar 1:2. Otrajā mačā Arkādijas stadionā atkal bijām priekšā ar 1:0, bet ielaidām divus vārtus, pie tam otros pēdējā minūtē un vēlreiz zaudējām ar 1:2. Savukārt trešajā spēlē Skonto stadionā Roberts Ozols nosargāja vārtus neskartus, un ”Riga” FC uzvarēja ar 1:0, pateicoties Ivana Lukjanova vārtu guvumam.

Iepriekšējā nedēļas nogalē ”Riga” FC pārtrūka 15 uzvarētu spēļu sēriju, ņemot vērā cīņas Latvijas futbola Virslīgā un Latvijas kausa izcīņā. Pret ”Liepāja/Mogo” izveidojām daudzas vārtu gūšanas iespējas, īpaši jau pēc standarsituācijām, taču svētdienas vakarā Kurzemes pilsētā bumba negribēja lidot vārtos, noslēdzošajā daļā liepājnieki arī veiksmīgi dedzināja laiku, un galarezultātā tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Skaidrs, ka zaudētie punkti nebija patīkams brīdis, taču uzreiz pēc spēles centāmies aizmirst cīņu Liepājā un domāt jau par nākamo spēli. Futbolistiem bija viena brīva diena, lai varētu restartēt savas domas, emocijas un enerģiju, pēc kā visu šo nedēļā aktīvi esam strādājuši Skonto stadionā. Pēc šīvakara spēles komanda kopīgi dosies uz vienu no Rīgas viesnīcām, lai pēc iespējas labāk būtu iespējams sagatavoties rītvakara spēlei.

Latvijas futbola Virslīgas turnīra tabulā ”Riga” FC šobrīd ar 22 spēlēs iekrātiem 50 punktiem ir čempionāta līdervienība. RFS un ”Ventspilij” ir pa 46 punktiem, taču Rīgas komanda nospēlējusi par vienu spēli mazāk nekā galvenie konkurenti. Skaidrs, ka rītvakara spēlei būs milzīga nozīme, spriedze ir pieaugusi, un ”Riga” FC izdarīs visu, lai izcīnītu trīs punktus. Noskaņojums komandā ir ļoti kaujiniecisks.

Rīt spēles sākums Arkādijas stadiona dabīgā seguma laukumā pulksten 19:30. Tiešraide kanālē Best4SportTV, bet mēs ceram uz skaļu Jūsu atbalstu klātienē, lai kopīgi censtos spert vēl vienu solim pretim ”Riga” FC galvenajam mērķim.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?