Laša Šergelašvili un Oļegs Laizāns. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pirmdienas vakarā, pulksten 19:00, Arkādijas stadionā Rīgā Latvijas futbola Virslīgas 19. kārtas ietvaros trešo reizi šosezon “Riga” FC aizvadīs spēli pret principiālo pretinieci RFS. Ceram arī uz Jūsu skaļu atbalstu!

Pirmo reizi šajā sezonā pret RFS spēlējām Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā. 17. jūnija spēlē bija ļoti traki laikapstākļi – vējš, krusa, zema gaisa temperatūra, bet ar spēcīgu komandas raksturu izcīnījām uzvaru ar 1:0. Otrā tikšanās reize bija Skonto stadionā, un patīkamā atmosfērā ”Riga” FC svinēja graujošu panākumu ar 3:0.

Iepriekšējā spēlē ”Riga” FC izcīnīja pirmo uzvaru galvenā trenera Slavišas Stojanoviča vadībā, ar 4:0 apspēlējot ”Metta/LU”. Tādā veidā komanda arī pārtrauca trīs zaudējumu sēriju un pēc ilgāka pārtraukuma guva tik ļoti svarīgās pozitīvās emocijas. Pēc spēles treneris gan neslēpa, ka turpina iepazīt komandu un tai priekšā vēl ir daudz smaga darba, lai vēl vairāk uzlabotu savu spēli.

RFS 18. kārtas ietvaros viesojās pie pašreizējā čempionāta vicelīderes ”Liepāja/Mogo” un piedzīvoja zaudējumu ar 0:2. Rīdzinieki diezgan daudz spēlēja ar bumbu, bet nespēja izmantot savas vārtu gūšanas iespējas. Otrajā puslaikā RFS pie 0:1 izdarīja spiedienu uz mājinieku vārtiem, taču viss beidzās pēc Lašas Šergelašvili rupjas kļūdas, un Raivis Andris Jurkovskis pielika punktu (0:2).

”Riga” FC pirmdienas vakarā palīdzēt nevarēs Artūrs Zjuzins, kurš turpina rehabilitācijas procesu pēc veiktās operācijas un tuvākajā laikā jau varētu pilnvērtīgi pievienoties komandas treniņiem. RFS būs jāiztiek bez uzbrucēja Eduarda Višņakova, kuram diskvalifikācijas dēļ jāizlaiž vēl viena spēle.

Turnīra tabulā ”Riga” FC ar 23 punktiem 16 spēlēs ierindojas ceturtajā vietā, ”Ventspilij” ir tikpat punktu, bet viena aizvadīta spēle mazāk. ”Liepāja/Mogo” iekrājusi 26 punktus, bet līderei ”Spartakam” ir jau 31 punkts. RFS ar 19 punktiem 14 spēlēs ieņem piekto pozīciju.

Mača sākums Arkādijas stadionā pulksten 19:00. Tiem, kas nevarēs ierasties klātienē, tiešraidē spēli demonstrēs portāls Sportacentrs.com.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?