Steniu Žuniors. Foto: Andrejs Guļko (Riga FC)

Latvijas čempione “Riga” FC oficiāli paziņo, ka ir noslēgts līgums ar 28 gadus veco Brazīlijas priekšējās līnijas futbolistu Steniu Žunioru! Pēdējos sešus gadus pavadījis “Skhendija”, kur ieguvis vairākas trofejas un bijis viens no labākajiem Maķedonijas čempionāta futbolistiem! Laipni lūgts!

Steniu ir dzimis 1991. gada 10. jūnijā. Žuniors var spēlēt gan kreisā, gan labā uzbrukošā tipa futbolista pozīcijā. Profesionāla futbolista karjeras sākumposmā Žuniors pārstāvēja Brazīlijas komandu “Horizonte”, kas tajā laikā spēlē “Serie D” čempionātā.

2013. februārī futbolists devās uz Bulgārijas čempionāta klubu “Litex Lovech”. Bulgārijā Steniu piedalījās 13 spēlēs, guva vienus vārtus un nopelnīja vienu brīdinājumu. Tā paša gada vasarā Žuniors pārcēlās uz Maķedonijas čempionāta klubu “Pelister”. Šajā klubā 16 spēlēs brazīlietim septiņi vārti un seši brīdinājumu.

Ar šādu sniegumu Steniu izpelnījās uzmanību no Maķedonijas vadošā kluba “Skhendija”, kur brazīlietis arī nospēlēja pēdējos sešus gadus, kļūstot par vienu no čempionāta labākajiem futbolistiem. “Skhendija” sastāvā Žuniors nospēlēja 211 spēles un guva 50 vārtus (40 Maķedonijas čempionātā, piecus Maķedonijas kausa izcīņā un piecus Eiropas kausos).

“Skhendija” sastāvā Žuniors ieguva pieredzi gan UEFA Čempionu līgas, gan UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. 2016./2017. gada sezonā klubs aizkļuva līdz Eiropas līgas “play-off” kārtai, kur atzina “Gent” pārākumu. Astoņos mačos Steniu guva divus vārtus un atdeva divas piespēles. Karjerā Maķedonijas čempionātā 186 spēlēs Steniu guva 47 vārtus un atdeva 50 rezultatīvas piespēles.

Laipni lūgts čempionu sastāvā, Steniu!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?