“Riga” FC nākamā gada februārī Kipras pilsētā Pafā atkal piedalīsies tradicionālajā FNL kausa izcīņā! 16 komandu turnīrā rīdzinieki ielozēti D grupā, kur tiksies ar Krievijas komandām “Shinnik”, “Mordovia” un “SKA Rostov”.

“Riga” FC FNL kausa izcīņā piedalīsies trešo gadu pēc kārtas. Šogad mūsējie nonākuši D grupā. “Shinnik” un “Mordovia” ir komandas, kas ikdienā spēlē Krievijas Nacionālajā līgā (FNL) jeb pēc spēka 2. spēcīgākajā valsts čempionātā, savukārt “SKA Rostov” ir komanda, kas cīnās Krievijas pēc spēka trešajā līgā.

“Shinnik” šobrīd FNL līgā ar 25 spēlēs izcīnītiem 40 punktiem ieņem sesto vietu 20 komandu konkurencē, savukārt “Mordovia” ar 19 punktiem ieņem 18. pozīciju. “SKA Rostov”, kuras īpašnieks ir pazīstamais Krievijas mākslinieks “Basta”, savā zonā Krievijas pēc spēka trešajā līgā ierindojas sestajā pozīcijā 16 komandu konkurencē ar 25 izcīnītiem punktiem 18 mačos.

Kopumā FNL kausa izcīņā piedalīsies 16 komandas, kuras ir sadalītas četrās grupās katrā pa četrām komandām. Turnīrā piedalīsies arī trīs Krievijas Premjerlīgas komandas – “Ural”, “Krylya Sovetov” un “Tambov”. Astoņas komandas pārstāv FNL līgu, trīs pēc spēka trešo čempionātu, savukārt pirmo reizi turnīrā piedalīsies Krievijas U20 izlase.

FNL kausa izcīņa arī šogad norisināsies mūsu klubam labi zināmajā Kipras pilsētā Pafā. FNL kausa izcīņa risināsies no 14. līdz 27. februārim.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?