Jau rīt Skonto stadionā Riga FC aizvadīs nākamo spēli! Latvijas kausa 1/4 fināla ietvaros rīdzinieku pretiniece būs 1. līgas līdere Tukums 2000/TSS! Mača sākums pulksten 18:00! Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

Pirms pāris dienām “Riga” FC noslēdza savu dalību šī gada UEFA Eiropas līgas turnīrā. Ceturtdien kvalifikācijas “play-off” atbildes spēlē Mihaila Koņeva vadītā komanda ar 1:0 Skonto stadionā 7055 skatītāju priekšā ar 1:0 pieveica Dānijas superklubu “Kobenhavn”, bet pietrūka vienu vārtu, lai sasniegtu Eiropas līgas grupu turnīru.

“Tukums 2000/TSS” ir spēcīgākā šīs sezonas komanda Latvijas čempionāta 1. līga un droši soļo pretī iekļūšanai spēcīgāko vienību konkurencē. Tukuma komanda šajā sezonā pēc spēka otrajā līgā 17 spēlēs izcīnījusi 15 uzvaras, divas reizes spēlējusi neizšķirti un iekrājusi 47 punktus, tuvāko sekotāju apsteidzot par 12 punktiem.

Latvijas kausā ievadā tukumnieki ar 5:1 sagrāva citu 1. līgas komandu “Auda”, kam sekoja 9:1 vēl graujošāka uzvara pret “Krimuldas” komandu. 1/8 finālā Tukumam pretī stājās pašreiz Virslīgas čempionātā trešajā pozīcijā esošā “Ventspils” komanda, kas piedzīvoja pamatīgu fiasko “Tukums 2000/TSS” laukumā – 1:4.

“Riga” FC ir pagājušā gada Latvijas kausa ieguvēja un ceļu pretī titula aizstāvēšanai sāka ar astotdaļfināla spēli pret 1. līgas komandu “Super Nova”. “Riga” FC ļoti pārliecinoši apliecināja savu meistarības pārākumu un izcīnīja graujošu uzvaru ar rezultātu 6:0, četrus vārtus gūstot Kamilam Bilinskim, bet pa reizei izceļoties Vjačeslavam Šarparam un Felipem Brisolam.

“Tukums 2000/TSS” izrādījusi ļoti lielu interesi par biļešu tirdzniecību uz šo spēli, paužot, ka Tukumā ir liela ažiotāža par gaidāmo spēli pret Latvijas čempioni. “Riga” FC nolēma spert soli pretī Tukumam, kā rezultātā plānots, ka Skonto stadionā “Tukums 2000/TSS” komandu atbalstīs vairāki simti Tukuma iedzīvotāju.

Rīt spēles sākums pulksten 18:00! Gaidām visus “Riga” FC atbalstītājus klātienē, lai kopā turpinātu cīņu par Latvijas kausa trofeju. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?