Kule Mbombo. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien Kiprā “Riga” FC aizvadīs jau sesto pārbaudes spēli treniņnometnes ietvaros. FNL kausā rīdzinieki tiksies ar vienu no FNL čempionāta spēcīgākajām komandām Maskavas “Chertanovo”. Mača sākums pulksten 15:30. Tiešraide portālā Sportacentrs.com.

Rīdzinieki aktīvā režīmā turpina gatavošanos 2020. gada sezonai. Kiprā komanda atrodas jau trešo nedēļu šajā mēnesī. Līdz šim Oļega Kononova vadībā esam aizvadījuši piecas pārbaudes spēles. Ar 2:0, 1:0 un 2:1 pieveiktas attiecīgi “Mordovia”, “Rodina” un “SKA Rostov”, 1:1 spēlēts ar “Ural”, savukārt vienīgais zaudējums piedzīvots neizmantoto momentu mačā pret Jaroslavļas “Shinnik”.

FNL kausa ietvaros piedzīvotais zaudējums pret “Shinnik” neļāva rīdziniekiem izcīnīt uzvaru grupā un iekļūt pusfinālā. Interesanti, ka D grupa bija vienīgā, kurā ar sešiem punktiem nepietika, lai ieņemtu pirmo vietu un iekļūtu labāko četriniekā. Turnīra formāts paredz, ka visu četru grupu otro vietu ieguvējas turpinājumā cīnās par 5. vietu, no sākuma aizvadot “mazo pusfinālu” un pēc tam arī cīņu par vietu.

Rīdzinieku pretinieki šajā pusfinālā būs visai spēcīgi, proti, Maskavas komanda “Chertanovo”, kas ir viena no spēcīgākajām FNL čempionāta komandām un ieguvusi reputāciju kā komanda, kuras sastāvā ir daudz talantīgu spēlētāju un no kuras futbolisti pēc tam spēj spert soļus nākamajā līmenī.

Sezonas pirmajā daļā FNL čempionātā “Chertanovo” 25 spēlēs izcīnīja 13 uzvaras, deviņas reizes spēlēja neizšķirti un piedzīvoja tikai trīs zaudējumus, turnīra tabulā ar 48 punktiem ierindojoties ceturtajā pozīcijā. No līderes “Rotor” Maskavas klubu šķir tikai četri punkti.

Mača sākums Pafā šodien pulksten 15:30. Arī šo spēli tiešraidē varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?