Jakubs Hora. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, 26. jūnijā, “Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēli. Skonto stadionā viesosies “Liepāja”. Mača sākums pulksten 18:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

Sezonas ievadā “Riga” FC izcīnījusi trīs no maksimālajiem sešiem punktiem. Skonto stadionā pirmajā mačā ar 2:0 pieveicām “Valmieru”, savukārt otrās kārtas spēlē rīdzinieki ar 1:2 piekāpās Jūrmalas “Spartakam”, lai gan izskaņā bija daudz iespēju izraut vismaz vienu punktu.

“Liepājai” tikmēr izdevies izcīnīt divas uzvaras divās spēlēs. Kurzemes komanda pirmajā spēlē ar 2:0 pieveica “Daugavpili”, bet turpinājumā savā laukumā diezgan viegli ar rezultātu 3:0 tika galā ar “Mettu”. “Liepājai” attiecīgi ir labākā gūto un zaudēto vārtu starpība, kas dod pirmo vietu turnīra tabulā.

Pagājušajā sezonā “Riga” pret “Liepāju” spēlēja pat ļoti veiksmīgi, iegūstot desmit no 12 punktiem, tiesa, graujošu uzvaru nebija, vēl vairāk – visas trīs ar vienu vārtu pārsvaru (1:0, 2:1, 1:0). Pēdējā tikšanās reizē “Riga” viesos spēlēja neizšķirti 2:2, bet arī šajā spēlē jāatzīmē, ka bija visas iespējas uzvarēt, jo pēdējās piecās minūtēs izlaidām 2:0 handikapu.

Mača sākums rīt Skonto stadionā pulksten 18:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot Sportacentrs.com TV kanālā, jo klātienē arī šo kārtu līdzjutējiem nebūs atļauts apmeklēt.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?