Stefans Paničs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Jelgavā startēs jaunā Latvijas futbola Virslīgas sezona, un čempione ”Riga” FC pirmajā spēlē viesosies pie ”Jelgavas”! Mača sākums pulksten 13:00! Tiešraide kanālā Best4SportTV.

“Riga” FC pagājušajā sezonā sasniedza praktiski maksimumu, iegūstot Latvijas futbola Virslīgas titulu un Latvijas kausa trofeju. Nedaudz pietrūka veiksmes UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā, kur tikai pēcspēles sitienu sērijā Rīgā atzinām Bulgārijas kluba Sofijas CSKA pārākumu.

Pēc šādas sezonas skaidrs, ka komandas mērķi ir augstākie. Aizvadījām saspringtu sagatavošanās posmu. Gada sākumā pāris nedēļas patrenējāmies Latvijā, pēc tam devās uz Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētu Abū Dabī, kur pavadījām 11 dienas, savukārt turpinājumā trīs nedēļas trenējāmies Kipras pilsētā Pafā, kur piedalījās arī FNL kausa izcīņā. Pēdējais sagatavošanās posms aizvadīts Rīgā, un droši var teikt, ka komanda ir gatava sezonas pirmajai spēlei.

Virslīgas atklāšanas mačā “Riga” FC pretiniece būs Mariana Pahara vadītā “Jelgava”, kas pagājušajā sezonā izcīnīja sesto vietu. Jelgavnieki lielāko daļu treniņu un pārbaudes spēļu aizvadīja kluba sporta bāzē, kur notiks arī rītdienas spēle. Šogad Jelgavas vienības sastāvā savākta gados itin jauna komanda, kas pirms sezonas ar skaļiem mērķiem klajā nav nākusi, paužot gatavību par uzvaru pacīnīties katrā mačā.

Pagājušajā gadā pret “Jelgavu” spēlējām ļoti veiksmīgi, neielaižot nevienus vārtus un sasniedzot kopējo gūto un zaudēto vārtu attiecību 7:0. Sezonas pirmajā daļā “Riga” FC savstarpējās spēlēs ar jelgavniekiem izcīnīja divas 1:0 uzvaras, bet otrajā pusē apspēlējām Jelgavas komandu ar 3:0 un 2:0.

Rīt spēle notiks Jelgavas kluba sporta bāzē Kārklu ielā 6. Mača sākums pulksten 13:00. Tiem, kas nevarēs ierasties klātienē, spēli tiešraidē demonstrēs Best4SportTV kanāls.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?