Renē Miheličs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola kluba ”Riga” FC rindas papildinājis 28 gadus vecs Slovēnijas pussargs Renē Miheličs. Tāpat Rīgu beidzot sasniedzis nigēriešu uzbrucējs Činonso Okonkvo, kurš ar rīdziniekiem jau bija treniņnometnē Apvienotajos Arābu Emirātos. Abi futbolisti jau piedalās komandas treniņos. 

Miheličs ir Slovēnijas pilsētā Mariborā dzimis futbolists, kurš ”Maribor” sastāvā arī uzsāka profesionāla futbolista karjeru. Jau 2008./2009. gada sezonā Miheličs kļuva par Slovēnijas čempionu, bet nākamajā sezonā, kad bija stabils Mariboras komandas pamatsastāva futbolists, ieguva sudrabu.

Karjeras turpinājumā nākamās divas ar pusi sezonas Miheličs pavadīja Portugāles spēcīgākajā čempionātā ”Nacional” vienības sastāvā. 2012./2013. gadā Miheličs uzspēlēja arī Slovēnijas komandā ”Zavrč”, bet tad pusotru gadu pavadīja Ungārijas vienībā ”Debrecen”. Ungārijas čempionātā Miheličs 31 spēlē guva četrus vārtus, pie tam pirmajā sezonā kļuva arī par Ungārijas čempionu.

Pēdējo pusotru sezonu Renē spēlēja Izraēlas čempionātā “Hapoel Ra’anana”, kur 48 spēlēs guva četrus vārtus. Miheličs karjeras sākumā ir piedalījies trīs mačos Slovēnijas izlases kreklā. Tāpat Renē ir itin liela pieredze Eirokausu spēlēs.

”Renē ir pieredzējis futbolists, kurš piedalījies arī Eiropas līgas mačos, pie tam daudz spēlējis pēdējā pusotra gada laikā Izraēlas čempionātā un svarīgi, ka šobrīd jau ir labā formā. Savainojumu dēļ nedaudz pazuda spēles stils, ko iespēlējām starpsezonā, tāpēc bija vajadzīgs šāds papildinājums. Diemžēl daudzie savainojumi patraucēja sezonas ievadā. Aizsardzībā viss kopējais mehānisms strādā, bet uzbrukumā kaut kas pietrūkst. Uzskatām, ka Miheličs palīdzēs mums risināt šo problēmu,” tā ”Riga” sporta direktors Aleksandrs Romašins.

Činonso Okonkvo. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Tāpat Rīgā beidzot ieradies nigēriešu 26 gadus vecais uzbrucējs Činonso Okonkvo, kuram bija problēmas ar dokumentu sakārtošanu, lai futbolists varētu ierasties Latvijā. Tagad visas formalitātes nokārtotas, un spēlētājs, ar kuru bijām vienojušies jau kādu laiciņu iepriekš, ir ieradies Rīgā un jau piedalās mūsu kluba treniņos.

Okonkvo sevi labi pierādīja treniņnometnē Dubaijā. Činonso pirms tam spēlēja vietējā Nigērijas čempionātā, un šī būs viņa pirmā pieredze Eiropas čempionātā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?