Brajans Angulo. Foto: Pafos FC

“Riga” FC oficiāli paziņo, ka uz īres līguma nosacījumiem no Kipras augstākās līgas kluba “Pafos” rīdzinieku sastāvu papildina 26 gadus vecais uzbrūkošais pussargs Brajans Angulo. Kolumbietis lielāko daļu karjeras spēlējis savas valsts augstākajā līgā, bet pagājušajā sezonā bija viens no labākajiem futbolistiem Kipras čempionātā! Laipni lūgts čempionu sastāvā, Brajan!

Brajans Angulo ir dzimis 1993. gada 19. jūlijā Kolumbijas pilsētā Santjago de Kali pilsētā. Anguli ir 170 centimetrus garš un lielākoties spēlē uzbrūkošā pussarga pozīcijā, spējot veiksmīgi darboties gan laukuma centrā, gan abās laukuma malās.

2012. gadā no “Deportivo Cali” komandas Angulo pārcēlās uz “Cortulua” komanda Kolumbijas “Primera B” čempionātā, kur divās sezonās aizvadīja 50 spēles un guva sešus vārtus. 2014. gadā Angulo kļuva par Kolumbijas spēcīgākā čempionāta kluba “Rionegro” futbolistu. Nākamās piecas sezonas Angulo spēlēja arī citos “Primera A” klubos kā “Independiente Medellin”, “Deportivo Pasto” un “America de Cali”. Kolumbijas “Primera A” aizvadīja vairāk nekā 100 spēles.

2018. gadā Angulo uzsāka savu karjeru Eiropā un pievienojās Kipras augstākās līgas klubam “Pafos” FC, kur pirmajā sezonā kļuva ne tikai par vienu no labākajiem futbolistiem savā komandā, bet arī visā Kipras čempionātā. 29 spēlēs Kipras augstākajā līgā Angulo guva deviņus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. 2019./2020. gada sezonas sākumu Angulo izlaida, un tikai janvāra beigās atgriezās “Pafos” rīcībā, kurai atlicis aizvadīt vairs tikai sezonas noslēdzošo daļu.

“Riga” FC izdevies vienoties ar “Pafos” FC par futbolista pievienošanos mūsu komandai uz īres līguma pamata. Laipni lūgts čempionu sastāvā, Brajan!

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?