Hizirs Apajevs. Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Oficiāli varam paziņot, ka ”Riga FC” sastāvu papildina 27 gadus vecs Krievijas uzbrucējs Hizirs Apajevs. Spēlētājs jau ir ieradies Rīgā un ir motivācijas pilns palīdzēt Latvijas galvaspilsētas klubam. Līgums parakstīts uz vienu sezonu.

Vakar Lietuvas pilsētā Marijampolē aizvadījām 11. pārbaudes spēli un ar 1:2 nepatīkami zaudējām ”Sūduva” futbolistiem. Neapšaubāmi – sāpīgs zaudējums, bet galvenais izdarīt pareizos secinājumus un mācīties no pieļautajām kļūdām, kas neizbēgami katrā starpsezonā ir. Darbs nestāv uz vietas, un šodien oficiāli vienojāmies ar 27 gadus veco uzbrucēju Hiziru Apajevu.

Hizirs ir ar itin lielu pieredzi Krievijas Premjerlīgā. Pirmo reizi Krievijas spēcīgākajā čempionātā Apajevs spēlēja 2011./2012. gada sezonā, kad pārstāvēja Samāras ”Krylya Sovetov”, kuras sastāvā laukumā devās deviņās spēlēs. Nākamajā sezonā trīs spēles Apajevs aizvadīja ”Krasnodar” rindās, bet tad pārcēlās uz Krievijas Nacionālo līgu jeb pēc spēka 2. Krievijas čempionātu.

Volgogradas ”Rotor” rindās 46 spēlēs gūti seši vārti, bet divās sezonā ”Orenburg” rindās Hizirs guva deviņus vārtus. 2015./2016. gada sezonā Hizirs kļuva par Krievijas Nacionālās līgas čempionu. Interesanti, ka šajā sezonā Hizirs spēlēja kopā ar citu pašreizējo ”Riga” futbolistu Artūru Zjuzinu. Šosezon Hizirs atgriezās Krievijas Premjerlīgā un pievienojās Tulas ”Arsenal”. Futbolists piedalījās 13 spēlēs, trijās devās pamatsastāvā, bet vārtus neguva.

Tuvākajās dienās ”Riga FC” Jums piedāvās arī 27 gadus vecā krievu uzbrucēja komentāru par notikušo pārēju. 24. februārī rīdzinieki uzsāks treniņnometni Rīgā, kura ilgs līdz 28. februārim, kad paredzēta spēle RTU stadionā pulksten 14:00 pret lietuvieši ”Utenis”.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?