Stefans Paničs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Skonto stadionā 24. kārtas pārceltajā mačā Latvijas futbola Virslīgas līdere Riga FC spēkosies ar trešajā vietā esošo Ventspili! Mača sākums pulksten 18:00! Gaidām visus stadionā! Tiešraide Best4SportTV!

Lai arī izlašu pārtraukumā vairākām komandām bija iespēja gan atpūsties, gan gatavoties nākamajā spēlēm, rīdziniekiem gluži tā nebija. Pēc trakiem pāris mēnešiem Eiropas līgas turnīrā, septiņi “Riga” FC futbolisti tika iekļauti Latvijas nacionālās izlases sastāvā.

Sestdienas spēle pret “Mettu” gan kārtējo reizi šosezon pierādīja, cik dziļš ir čempionu sastāvs un kā Mihailam Koņevam precīzi izdodas variēt ar sastāvu. Rīdzinieki uzvarēja ar 5:0 un vēl vairāk nostiprinājās pirmajā pozīcijā. “Ventspils” tikmēr cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Jelgavu”, pie tam vairāki spēlētāji sasniedza brīdinājumu limitu un pret rīdziniekiem nevarēs spēlēt.

“Riga” un “Ventspils” šosezon līdz trešdienas spēlei tikušās divas reizes. 14. aprīļa spēlē RTU stadionā “Riga” FC izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0, bet 26. maijā Ventspilī nespēja izmantot kaudzi ar momentiem, mājinieki izmantoja vienu no saviem pretuzbrukumiem, un sagādāja rīdziniekiem sāpīgu zaudējumu ar 0:1.

Latvijas futbola Virslīgas turnīra tabulā šobrīd situācija ir patiešām patīkami. 24 spēlēs “Riga” FC iekrājusi 53 punktus un tuvāko sekotāju RFS apsteidz par astoņiem punktiem, pie tam otra galvaspilsētas komanda aizvadījusi par divām spēlēm vairāk. “Ventspils” turpina cīņu par medaļām un ar 41 punktu ierindojas trešajā vietā. Jūrmalas “Spartakam” ir 37 punkti, bet tālāk ir “Valmiera Glass ViA” ar 35 punktiem.

Rīt Skonto stadionā spēles sākums pulksten 18:00. Ceram uz skaļu Jūsu atbalstu klātienē! Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?