Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau šodien, 28. augustā, Skonto stadionā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas pārcelto 15. kārtas spēli, pirmo reizi šosezon cenšoties pieveikt ”Liepāja/Mogo” futbolistus. Spēles sākums pulksten 19:00! Tiekamies tribīnēs!

”Riga” FC Latvijas futbola Virslīgā un Latvijas kausā kopumā uzvarējusi jau 11 spēles pēc kārtas. Īpaši iespaidīga sērija ir Virslīgā, kur komanda panākumu guvusi deviņos mačos pēc kārtas, pie tam visās spēlēs nepārspēts palicis ”Riga” FC vārtsargs Roberts Ozols. Tas viss komandai ļāvis atgriezties cīņā par augstāko mērķu sasniegšanu.

Šī būs 15. kārtas pārceltā spēle, un abām komandām iespējas atpūsties bijis ļoti maz. Piektdien ”Riga” FC aizvadīja ļoti sarežģītu spēli viesos Ventspilī, kur uzvarēja ar minimālu 1:0, mača noslēdzošo daļu aizvadot bez noraidītā balsta pussarga Štefana Paniča. Savukārt ”Liepāja/Mogo” viesos ar 2:0 pieveica ”Jelgavu”. Jau nākamajā dienā ”Riga” FC futbolisti devās uz treniņu un nopietni gatavojās spēlei pret liepājniekiem.

”Liepāja/Mogo” ir vienīgā Latvijas čempionāta komanda, ko ”Riga” FC šajā Virslīgas sezonā nav spējusi pieveikt. Pret liepājniekiem aizvadījām sezonas pirmo spēli, kad ielaidām otrā puslaika kompensācijas laikā un piedzīvojām zaudējumu ar 0:1. Savukārt otrajā aplī izdevās iegūt vienu punktu par 2:2 neizšķirtu, bet arī spēle Rīgā bija grūta un varēja noslēgties bez punktu izcīnīšanas. Tāpēc ļoti rūpīgi esam gatavojušies tieši otrdienas spēlei.

Diskvalifikācijas dēļ šo spēli izlaidīs Štefans Paničs, kas, iespējams, dos iespēju kādam futbolistam, kurš iepriekš spēlējis mazāk vai, iespējams, kādam, kurš komandai ir pievienojies pavisam nesen. No tādiem var pieminēt brazīlieti Felipi Brisolu un poļu uzbrucēju Kamilu Bilinski, kurš pirms dažām dienām piedalījās dublieru čempionāta spēlē, guva arī vārtus un palīdzēja ”Riga” FC-2 ar minimālu 2:1 pieveikt šī turnīra līdervienību ”Ventspils”-2.

Otrdienas vakarā spēles sākums pulksten 19:00! Ceram, ka komandas sniegums pēdējās spēlēs būs raisījis tikai vēl lielāku interesi! Tāpēc gaidām Jūs visus klātienē Skonto stadionā, lai kopīgi dodos pretī augstākajiem mērķiem! Tiem, kuri klātienē nevarēs būt, spēli tiešraidē būs iespējams vērot www.shortcut.lv kanālā Best4SportTV.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?