Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Kipras pilsētā Pafā startēs “Korantina Homes Cup 2019” turnīrs. “Riga” FC pusfināla spēlē tiksies ar Krievijas 2. līgas komandu no Maskavas “Rodina”. Mača sākums pulksten 19:30! Mērķis viens – uzvara!

Pēc Latvijas futbola Virslīgas noslēguma “Riga” FC devusies uz Kipras pilsētu Pafu. Bez septiņiem izlases spēlētājiem rīdzinieki gatavojas “Korantina Homes Cup 2019” turnīram. Komanda gan ir diezgan plašā sastāvā, jo uz pārbaudes laiku ar čempioniem trenējas seši jauni futbolisti.

“Korantina Homes Cup 2019” ir tradicionāls turnīrs novembrī Kipras pilsētā Pafā. Šogad piedalās četras komandas – bez “Riga” FC arī Kipras augstākās līgas klubs “Pafos” FC, Krievijas Premjerlīgas vienība “Ural”, kā arī Krievijas otrās līgas komanda no Maskavas “Rodina”.

Katrai no četrām komandām ir garantētas divas spēles – ne vairāk, ne mazāk. Komandas tiek sadalītas divos pāros, no sākuma aizvada pusfināla spēles, pēc kā attiecīgi notiek cīņa par trešo vietu un galveno turnīra trofeju. Rīdzinieki pusfinālā spēlē tiksies ar Krievijas otrās līgas komandu “Rodina”, savukārt otrā pusfinālā pāri nonākušas “Pafos” un “Ural” komandas.

“Rodina” ikdienā spēlē Krievijas otrajā līgā jeb pēc spēka trešajā spēcīgākajā valsts čempionātā. Rietumu zonā 14 komandu konkurencē “Rodina” šobrīd ar 17 spēlēs izcīnītiem 22 punktiem ierindojas astotajā vietā. Komanda lielākoties ir veidota no gados jauniem Krievijas futbolistiem, kuriem ir augsta motivācija kāpt pa karjeras kāpnēm un pierādīt sevi augstākā līmenī, kas mūsējiem sola itin sarežģītu maču.

Mača sākums pulksten 19:30.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?