Lielais Rīgas derbijs! Rīt Latvijas kausa pusfinālā čempione un kausa turētāja “Riga” FC viesos tiksies ar RFS! Mača sākums pulksten 19:00! Tiešraide Sportacentrs.com TV!

Latvijas kausā līdz šim “Riga” FC ar lielām grūtībām nav saskārusies. 1/8 fināla spēlē Mihaila Koņeva vadītā komanda ar 6:0 sagrāva 1. līgas komandu “Super Nova”, bet ceturtdaļfinālā pret citu 1. līgas vienību “Tukums 2000/TSS”, kas pārliecinoši soļo pretim iekļūšanai Virslīgā, izcīnīta uzvara ar 4:0. Jāpiemin, ka šajā mačā klātienē ieradās vairāki simti Tukuma atbalstītāju, parūpējoties par lielisku atmosfēru.

RFS tikmēr gan 1/8 fināla, gan 1/4 finālā bija tuvu tam, lai noslēgtu savu dalību turnīrā. No sākuma komanda atspēlējās no 0:1 viesos pret “Valmiera Glass ViA”, uzvaras vārtus Darko Lemajičam gūstot 92. minūtē. Savukārt 1/4 finālā ātri nonāca iedzinējos pret “Liepāju”, taču guva vārtus 86. un 89. minūtē, panākumu RFS atkal nodrošinot Lemajičam.

“Riga” FC un RFS šajā sezonā savā starpā tikušās divas reizes. Pirmā apļa spēlē RFS uzvarēja ar 3:1. Tobrīd RFS kopumā uzrādīja labākus rezultātus un bija Virslīgas līdervienība, bet šobrīd RFS no “Riga” FC čempionātā atpaliek par iespaidīgiem 11 punktiem, pie tam “Riga” FC ir par vienu aizvadītu spēli mazāk. Otrā apļa savstarpējā spēlē “Riga” FC uzvarēja ar 2:0, bet trešajā tikšanās reizē pieveica pretiniekus ar 2:1.

Salīdzinot ar pēdējo spēli Valmierā, “Riga” FC varētu būt kādas izmaiņas sākumsastāvā, taču Koņevs jau iepriekš pierādījis, ka prot veiksmīgi rotēt ar sastāvu saspringta spēļu grafika apstākļos. Komanda šajā nedēļā aizvadījusi trīs treniņus Skonto stadionā. Pēdējais panākums Valmierā sniedzis lieliskas emocijas, un futbolisti ir gatavības pilni nopietnai cīņai pret RFS.

Mača sākums “Arkādija” futbola stadionā rīt pulksten 19:00! Būsim šajā cīņā kopā! Tiem, kuri klātienē ierasties nevarēs, tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.