Beidzot trīs punkti arī pret “Valmiera Glass ViA”. Latvijas futbola Virslīgas mačā viesos uzvara ar rezultātu 1:0! Vārti Miroslavam Slavovam! Ceturtdien kausa pusfinālā spēle pret RFS.

Pret “Valmiera Glass ViA” komandu šajā sezonā nebijām guvuši vārtus. Pirmajās divās spēlēs pretinieku pārākumu atzinām ar rezultātu 0:1, bet trešā apļa spēlē cīnījāmies neizšķirti 0:0. Skaidrs, ka pēc šādām trim spēlēm čempioniem bija principiāli beidzot uzvarēt Valmieras komandu.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm bija redzams, ka komanda ir labi noskaņojusies spēlei. No vārtu priekšas pēc piespēles no kreisās malas iespēja bija Miroslavam Slavovam, bet lielisks vārtos bija Vladislavs Lazarevs. Kreisā mala rīdziniekiem bija īpaši aktīva – laba savstarpēja sapratne veidojās starp Vladimiru Kamešu un Žoelu Bopesū. Līdzīgi kā iepriekšējā mačā ieguvām daudz standarsituācijas, taču rezultātu no tā sasniegt nespējām.

Jāsaka, ka Valmieras komandas izpildītās standarsituācijas bija asākas un bīstamākas. Pēc vienas no tādām rīdziniekus no vārtu zaudējuma glāba tikai Roberta Ozola izcilā spēle, kurš skaistā lēcienā neļāva bumbai ielidot zem vārtu pārliktņa. 39. minūtē “Riga” FC sagaidīja pretinieku kļūdu, un Miroslavs Slavovs uzreiz no gaisa trieca bumbu vārtu stūrī (1:0). Pēc 45 minūtēm rīdziniekiem minimāls 1:0 pārsvars.

Otrā puslaika ievadā turpinājās interesanta spēle no abu komandu puses. Rīdzinieku sastāvā izcelties pēc ātra uzbrukuma varēja gan Tomislavs Saričs, gan Aleksejs Višņakovs, bet ar Lazareva un veiksmes palīdzību mājinieki noturējās. Beigu daļā “Valmiera Glass ViA” lieliem spēkiem devās uz priekšu. Pēc Elvja Stugļa kļūdas glābt komandu atkal vajadzēja Ozolam. Rīdzinieki varēja gūt otros vārtus, kad no tuvas distances pāri sita Stefans Paničs. Rezultāts vairs nemainījās, un “Riga” FC uzvarēja ar 1:0.

Nākamo spēli “Riga” FC aizvadīs ceturtdien Latvijas kausa pusfināla ietvaros pret RFS. Mača sākums pulksten 19:00.