Krišs Kārkliņš. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC pārtraukusi sadarbību ar Latvijas futbolistu Krišu Kārkliņu, savukārt Bogdans Kovaļenko uz īres tiesībām pievienojies “Daugavpilij”! Veiksmi puišiem jaunajā sezonā!

1996. gadā dzimušais Krišs Kārkliņš “Riga” FC rindas papildināja 2018. gada sezonas sākumā. Gan aizsardzībā, gan vidējā līnijā spēlējušais Kārkliņš Virslīgā piedalījās 20 spēlēs, 12 mačus sāka pamatsastāvā, guva vienus vārtus un nopelnīja četrus brīdinājumus. Krišam divas spēles arī UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā un viens mačs Latvijas kausa izcīņā.

Ar “Riga” FC 23 gadus vecais futbolists otro reizi karjerā triumfēja Latvijas futbola Virslīgā un Latvijas kausa izcīņā. Iepriekš Krišam tas bija izdevies arī ar Liepājas futbola klubu.

1997. gadā dzimušais Bogdans Kovaļenko ar komandu arī ir kopš 2018. gada sezonas, kad pussargs piedalījās astoņās spēlēs un piecas sāka starta sastāvā. Bogdans pēdējo spēli aizvadīja 28. jūnijā pret Jūrmalas “Spartaku”, bet atlikušo sezonas daļu izlaida savainojuma dēļ. Bogdanam Virslīgā viens brīdinājums.

Pirms 2019. gada sezonas Bogdans visu sagatavošanās posmu veica ar “Riga” FC, aizvadot treniņnometni gan Apvienotajos Arābu Emirātos, gan Kiprā. Lai vēl gados jaunais futbolists tiktu pie lielāka spēles laika, ukrainis uz īres tiesībām šo sezonu pavadīs BFC “Daugavpils” sastāvā, kas šosezon atgriežas Latvijas spēcīgākajā čempionātā.

Vēlam veiksmi gan Krišam, gan Bogdanam jaunajā sezonā! Tiksimies futbola laukumos!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?