Vladislavs Gabovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi līgumu ar aizsargu Vladislavu Gabovu! Vlad, paldies par ieguldīto darbu un veiksmi karjeras turpinājumā!

Pieredzējušais labās malas aizsargs Gabovs “Riga” FC sastāvu papildināja 2018. gada vasarā. 1987. gadā dzimušais futbolists aizvadīja 13 spēles, guva vienus vārtus un palīdzēja “Riga” FC izcīnīt pirmo čempiontitulu kluba pastāvēšanas vēsturē. 2018. gadā Gabovam arī četras spēles Latvijas kausā, kur arī iegūta galvenā trofeja.

Gabovs regulāri rīdzinieku sastāva pildīja arī kapteiņa funkciju, taču veikt maksimālu ieguldījumu aizsargam traucēja daudzie savainojumi. Diemžēl tieši savainojumi bija galvenais iemesls, kāpēc 2019. gada sezonu Vladislavam par pilnvērtīgu nosaukt nevar. Virslīgas čempionātā aizsargs aizvadīja tikai piecas spēles, nopelnot trīs brīdinājumus.

Šobrīd Vladislavs uzņem sportisko formu pēc savainojuma izārstēšanas un lielākoties līdz šim trenējās pēc individuālas programmas. “Riga” FC un Gabovs panākuši vienošanos, kā līgumsaistības abas puses neturpinās. Vladislav, paldies par ieguldīto darbu un veiksmi karjeras turpinājumā.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?