Šovakar Kipras pilsētā Pafā Riga FC ar rezultātu 3:1 pieveica vienu no spēcīgākajām FNL komandām Maskavas Chertanovo. Pa vārtiem guva Džordans Nkololo, Romāns Debelko un Jakubs Hora. Ceturtdien FNL kausa noslēgumā par piekto vietu spēlēsim pret Ural otro komandu.

Rīdziniekiem treniņnometnē Pafā rit jau trešā nedēļa, un līdz šodienai komanda bija aizvadījusi piecas pārbaudes spēles, izcīnot trīs uzvaras, reizi spēlējot neizšķirti un spēlējot neizšķirti 1:1 ar Jaroslavļas Shinnik. Zaudējums pret Jaroslavļas klubu rīdziniekiem neļāva triumfēt grupā un sasniegt turnīra pusfinālu, tādējādi turpinājumā cīnāmies par piekto vietu.

Mazajā pusfinālā rīdziniekiem pretī stājās Maskavas klubs Chertanovo, kurš ir viens no spēcīgākājiem Krievijas pēc spēka otrajā līgā un ir labi zināms ar daudzu talantīgu futbolistu izaudzināšanu. Rīdzinieki spēles ievadā izdarīja spiedienu uz pretinieku vārtiem, un piektajā minūtē pēc Armanda Pētersona centrējuma uz tālo stūri uzreiz no gaisa bumbu vārtos trieca Džordans Nkololo, izvirzot rīdziniekus vadībā – 1:0.

Maskavas klubs pēc zaudētajiem vārtiem atbildēja ļoti ātri. 11. minūtē no soda laukuma robežām lielisks sitiens padevās Iļjam Kamiševam. Lai arī momentu bija maz, abas komandas demonstrēja itin skatāmu un ātru futbolu, lielākoties saspēli veidojot pa zemi un izmantojot īsās piespēles. Pēc 45 minūtēm uz rezultāta tablo bija visai loģisks – 1:1.

Otrā puslaika sākumā uzreiz veicām četras spēlētaju maiņas. Tieši aktivitāte priekšā piespieda pretiniekus kļūdīties. Pēc pretinieku vārtsarga mēģinājuma izsist bumbu no soda laukuma to pārtvēra Steniu, kurš ātri piespēlēja Romānam Debelko, un uzbrucējs tehniski guva vārtus (2:1). 15 minūtes vēlāk rīdzinieku ātra pārēja, kuras noslēgumā no 16 metriem vārtu apakšējā stūrī bumbu sita Jakubs Hora (3:1). Mača izskaņa aizritēja bez ļoti bīstamiem momentiem, un rīdzinieki galarezultātā svinēja drošu uzvaru ar 3:1.

27. februārī cīņā par piekto vietu “Riga” FC spēlēs pret “Ural” otro komandu. Arī šo spēli tiešraidē būs iespēja vērot portālā Sportacentrs.com.