Daņila Janovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC Kiprā aizvadījusi pēdējo spēli FNL kausa izcīņā, kurā pārliecinoši ar 3:1 uzvarēja Ural-2 komandu! Pa vārtiem guva Jakubs Hora, Daņila Janovs un Kule Mbombo! Sestdien komanda atgriezīsies Latvijā!

“Riga” turnīra gaitā jau bija aizvadījusi spēli pret Krievijas Premjerlīgas klubu “Ural”, spēlējot 1:1, bet šodien noslēdzošajā spēlē tikās ar šī kluba otro komandu. Šī bija spēle par piekto vietu FNL kausā, kurā kopumā piedalījās 16 komandas.

“Riga” nokļuva iedzinējos jau mača otrajā minūtē, taču līdz pirmā puslaika beigām prata atspēlēties, kad no vārtu priekšas bumbu vārtos raidīja čehu spēlētājs Jākubs Hora. Viņam tie bija trešie vārti šajā turnīrā.

Otrā puslaika sākumā “Riga” pārņēma vadību, soda laukumā kārtīgi nocīnoties Rožeram un nogādājot bumbu pie Daņila Janova, kurš panāca 2:1. Jautājumus par savu panākumu “Riga” dzēsa 76. minūtē – soda laukumā tika nogāzts Džordans Nkololo, un piešķirto pendeli realizēja Kongo uzbrucējs Kulē Mbombo.

Vārti: Magomadovs 2` – Hora 34′ Janovs 49′ Mbombo 76′ (11m)
Riga: Ozols (Puriņš), Debelko (Janovs), Fjodorovs (Pētersons), Hora (Rožers), Žuniors (Žordans), Ļubičičs (Mbombo), Lukjanovs (Paničs), Prenga, Rugins (Taloča), Šaričs (Laizāns), Stuglis (Kurakins).