Iļja Isajevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC pirms 2020. gada sezonas parakstījusi līgumu ar talantīgo vārtsargu Iļju Isajevu! 19 gadus vecajam futbolistam šis ir pirmais profesionālais līgums karjerā! Laipni lūgts čempionu sastāvā!

Iļja Isajevs ir dzimis 2000. gada 5. decembrī un šobrīd ir uzskatāms par vienu no talantīgākajiem Latvijas gados jaunajiem vārtsargiem. Iļja jau iepriekš ir bijis “Riga” FC kluba sistēmā, taču līdz šim profesionāla futbolista līguma Iļjam nav bijis, tāpēc šajā nedēļā parakstītais kļuva par pirmo Isajeva karjerā.

“Riga” FC klubam turpinot sekot Isajeva attīstībai, iepriekšējo sezonu Iļja pavadīja Latvijas futbola 1. līgas komandā “Tukums 2000/TSS”, ar ko kļuva par šī čempionāta uzvarētāju. Iļja 1. līgā aizvadīja 14 spēles, ielaida deviņus vārtus un deviņas reizes nostāvēja uz nulles. Interesanti, ka Tukuma komandas vārtus Isajevs sargāja arī Latvijas kausa 1/4 finālā pret “Riga” FC, rīdziniekiem izcīnot uzvaru ar 4:0. Tāpat sezonas beigās Isajevs tika iekļauts 1. līgas simboliskajā izlasē.

Isajevs pagājušās sezonas gaitā noteikti kļuva par vienu no labākajiem vārtsargiem 1. līgā. Pēc sezonas kopā ar “Riga” FC Isajevs devās uz Kipru, kur sargāja komandas vārtus pret “Rodina” un “Pafos” komandām. Isajevs jau iepriekš bija piedalījies vairākās treniņnometnēs kopā ar “Riga” FC.

Kluba vadībā un treneru korpuss ir novērtējis Iļjas attīstību pēdējos gados, un šobrīd esam parakstījuši līgumu ar gados jauno vārtsargu. Laipni lūgts čempionu sastāvā, Iļja.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?