Marko Durišičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC parakstījusi līgumu ar talantīgo 22 gadus veco Serbijas centra pussargu Marko Durisiču. Futbolists sevi pēdējos gados pierādījis Serbijas Superlīgā, Latvijas čempionu sastāvam pievienojoties no spēcīgās “Vojvodina” komandas! Laipni lūgts čempionu sastāvā, Marko!

Marko Durišičs ir 1997. gada 17. jūlijā Serbijas pilsētā Novisadā dzimis centra pussargs. Pirmo līgumu ar profesionālu klubu Durišičs parakstīja 2016. gadā. Serbs pievienojās vienam no šīs valsts spēcīgākajiem klubiem “Vojvodina”.

Uzreiz spēlēt Serbijas augstākajā līgā Durišičs nebija gatavs, tāpēc uz īres līguma nosacījumiem pievienojās Novisadas “Proleter” komandai Serbijas pēc spēka otrajā līgā, kur desmit spēlēs pussargs guva vienus vārtus un nopelnīja sešas dzeltenās kartītes. Jāpiemin, ka Durišičs vairāk darbojās tieši balsta pussarga zonā.

2016./2017. gada sezonā trīs spēlēs Marko bija “Vojvodina” sastāvā Superlīgā, taču lielāko sezonas daļu vienalga aizvadīja “Proleter” komandā, kur bija stabils pamatsastāva futbolists, aizvadot 19 spēles un gūstot vienus vārtus.

2017. gada augustā Durišičs vienojās ar Serbijas Superlīgas klubu “Mačva Šabac”, kur aizvadīja septiņas spēles. 2018./2019. gada sezonā Durišičs 25 spēles aizvadīja Serbijas augstākajā līgā “Dinamo Vranje” sastāvā, un pēc šīs sezonas pussargs atkal nonāca “Vojvodina” īpašumā.

Klubā, kur Durišičs sāka savu karjeru, futbolists šosezon izkaroja vietu pamatsastāvā, kļūstot pat par vienu no līderiem. Durišičs laukumā devās 15 spēlēs, 11 no tām uzsākot pamatsastāvā. Tieši pēdējā gada laikā strauji augusi arī futbolista vērtība. “Vojvodina” Serbijas Superlīgā atrodas trešajā vietā aiz valsts grandiem “Crvena Zvezda” un “Partizan”, pie tam no otrās vietas komanda atpaliek tikai par punktu.

Laipni lūgts čempionu sastāvā, Marko!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?