Dariu da Silva. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC parakstījusi līgumu 28 gadus veco Brazīlijas uzbrucēju Dariu da Silvu! Karjeras laikā Dariu spēlējis Brazīlijā, Portugālē, Dienvidkorejā un Azerbaidžānā! Laipni lūgts čempionu sastāvā, Dariu!

Dariu ir dzimis 1991. gada 11. septembrī Brazīlijas pilsētā Marilijā. Brazīlijas futbolists 187 centimetrus garš un var spēlēt abās laukuma malās priekšējā līnijā, kā arī pozīcijā zem centra uzbrucēja.

Profesionālā futbolista karjeras sākumposmā Dariu spēlēja Brazīlijas komandās “Flamengo” un “Marilia”, bet 2014. gadā pārcēlās uz Portugāles otrā spēcīgākā čempionāta klubu “Trofense”, kur aizvadīja 41 spēli, guva trīs vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Pēc tam trīs sezonas pēc kārtas Dariu spēlēja Azerbaidžānas augstākās līgas klubā “Kapaz”. Šajās trīs sezonā Dariu kopumā guva 11 vārtus, bet pēc tam pārcēlās uz vienu no vadošajiem Azerbaidžānas klubiem “Neftci”. 2018./2019. gada sezonā Neftci sastāvā Dariu nospēlēja 14 spēles, guva trīs vārtus un turpinājumā devās uz Dienvidkorejas spēcīgākā čempionāta klubu “Daegu”, kur gan bija īsu laiku un laukumā devās trīs mačos.

2019./2020. gada sezonā Dariu atkal spēlēja “Neftci”, aizvadīja 17 spēles un guva vienus vārtus. Kopumā Azerbaidžānas Premjerlīgā Dariu nospēlējis 77 spēles, guvis 15 vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles. Ar “Neftci” Dariu spēlēja arī UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā, īpaši veiksmīgi to darot pagājušajā sezonā, kad sešās spēlēs guva trīs vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Laipni lūgts čempionu sastāvā, Dariu!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?