Pedro Ramiress. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC oficiāli var paziņot par vēl vienu ļoti spēcīgu papildinājumu komandas sastāvam. Klubam izdevies panākt vienošanos ar 25 gadus veco Venecuēlas pussargu Pedro Ramiresu. Futbolists jau pievienojies ”Riga” FC treniņiem un jau tuvākajā laikā būs gatavs priecēt mūsu komandas līdzjutējus. 

Ramiress ir dzimis Venecuēlas pilsētā Barinasā, kas atrodas valsts centrālajā daļā. Šajā pilsētā galvenā komanda ir viena no zināmākajām Venecuēlas vienībām ”Zamora”. Šī kluba otrajā komandā Ramiress spēlēja no 2008. līdz 2010. gadam, kad pievienojās galvenajai vienībai. Jau 18 gadu vecumā Ramiress šī spēcīgākā kluba rindās Vecenuēlas spēcīgākajā čempionātā izgāja laukumā 14 spēlēs. Nākamajā sezonā Ramiress septiņas spēles sāka pamatsastāvā, bet vēl pēc gada veica strauju lēcienu uz priekšu.

2012./2013. gada sezonā Ramiress bija viens no ”Zamora” komandas līderiem, spēlēja 32 mačos, 22 uzsāka pamatsastāva, demonstrēja lielisku futbolu, guva divus vārtus un bija viens no galvenajiem uzbrukumu veidotājiem. ”Zamora” arī kļuva par Venecuēlas čempioniem. 2013./2014. gada sezonā Ramiresa loma komandā tikai turpināja pieaugt – 33 spēles, visas 33 pamatsastāvā, 11 vārtu guvumi, kā arī vēl viens Venecuēlas spēcīgākā čempionātā tituls.

Skaidrs, ka, redzot šādu sniegumu, par Ramiresu bija ļoti liela interese Eiropā un savā īpašumā futbolistu vēlējās iegūt daudzi Eiropas klubi, un beigās Pedro pārcēlās uz Šveices čempionāta komandu ”Sion”, kur kļuva par komandas biedru Latvijas izlases pamatvārtsargam Andrim Vaņinam. ”Sion” sastāvā Ramiress piedalījās septiņas spēlēs un ieguva arī Šveices kausa izcīņas trofeju. 2016. gadā Ramiress uz īres līguma nosacījumiem atgriezās ”Zamora” sastāvā, kur aizvadīja vēl vienu iespaidīgu sezonu – 38 spēles, 25 pamatsastāvā un vēl viens Venecuēlas čempiontituls.

2017. gadā atkal uz īres līguma nosacījumiem Ramiress spēlēja citā Venecuēlas čempionāta komandā – ”Deportivo Tachira”. Arī tur Ramiress bija viens no komandas līderiem – 32 spēles, 26 pamatsastāvā un pieci vārti. Jāpiemin, ka uzbrūkošā stila pussargam viena no spēcīgākajām kvalitātēm ir spēja atrast partnerus lieliskās pozīcijās un izcelties ar rezultatīvām piespēlēm. 2018. gada sezonu Ramiress uzsāka ”Deportivo Tachira”, taču vēlējās atkal pamēģināt savus spēkus Eiropā, saņēma ”Riga” FC piedāvājumu un otrdien arī oficiāli parakstīja līgumu ar mūsu komandu.

Jāpiemin, ka karjeras laikā Ramiress aizvadījis 14 spēles prestižākajā Dienvidamerikas futbola turnīrā ”Copa Libertadores”. 2014. gadā Venecuēlas izlases sastāvā Ramiress piedalījās pārbaudes spēlē pret Hondurasu. ”Riga” FC ir liels prieks, ka tik meistarīgs futbolists ir izvēlējies pievienoties tieši mūsu komandai un ceram, ka Ramiress Latvijā spēs demonstrēt visas savas spēcīgākās kvalitātes un priecēs ”Riga” FC līdzjutējus ar skaistu futbolu.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?