Žoels Bopesū. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC nolēmusi nepagarināt līgumu ar pussargu Žoelu Bopesū. Paldies par sniegto pozitīvo atmosfēru, ieguldīto darbu un vēlam veiksmi karjeras turpinājumā!

Šosezon Latvijas futbola Virslīgā Žoels piedalījās 21 spēlē, 14 mačus sāka pamatsastāvā, guva divus vārtus un nopelnīja vienu dzelteno kartīti. Žoels piedalījās abās UEFA Čempionu līgas spēlēs pret īru “Dundalk” un devās uz maiņu UEFA Eiropas līgas spēlē viesos pret poļu “Piast”. Bopesū arī spēle Latvijas kausa izcīņā pret “Tukumu”.

1995. gada 25. janvārī Kongo dzimušajam Žoelam Bopesū ir arī Francijas pilsonība. Kreisās malas futbolists karjeras ievadā spēlēja Francijas komandās ”Arles-Avignon”, ”Epinal” un ”Calais RUFC”. No 2014. līdz 2017. gadam Bopesu uzspēlēja Francijas ”Ligue 1”, ”National 1” un ”National 2” čempionātos.

2017./2018. gada sezonu Bopesu aizvadīja Maķedonijas spēcīgākajā čempionātā ”Skopje” sastāvā. 18 spēlēs kreisās malas aizsargs, kuram patīk pieslēgties uzbrukumiem, guva vienus vārtus un nopelnīja četrus brīdinājumus. 2018./2019. gada sezonā Bopesu pārstāvēja citu Maķedonijas klubu ”Rabotnički”, kur spēlēja līdz pat decembrim. Bopesu piedalījās 18 spēlēs un 14 no tām sāka pamatsastāvā. Maķedonijas čempionātā Bopesu trīs rezultatīvas piespēles.

“Riga” FC vēlas pateikties Žoelam par ieguldīto darbu un sniegtu pozitīvismu čempionu sastāvā, kā arī novēlēt veiksmi karjeras turpinājumā!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?