Riga Football Club ģenerāldirektors Aleksandrs Proņins un Marine Services Group izpilddirektors Aleksandrs Abuzjarovs. Foto: Zigismunds Zālmanis, Riga FC

Viena no mūsu sponsoriem ”Optibet” mājvietā šodien notika ”Riga FC” preses konference pirms 2017. gada sezonas sākuma. ”Riga” mērķi ir skaidri – futbola popularizēšana un augsti rezultāti futbola laukumā. Starp prioritātēm ir jaunatnes akadēmijas sakārtošana un savas bāzes izveidošana. 

Vladimirs Volčeks, ”Riga FC” galvenais treneris: ”Jau decembrī uzsākām treniņus Rīgā, bet pēc tam bija nometne Dubaijā, kur bija trīs spēles ar ļoti spēcīgiem pretiniekiem. Tad jau sapratām, uz ko esam spējīgi, kur ir vajadzīgi kādi papildinājumi. Pirms čempionāta aizvadījām vēl vienu treniņnometni, bet jau šeit Rīgā. Uzskatu, ka sagatavošanās bija pilnvērtīga. Fiziski komanda paveica ļoti labu darbu. Galvenais, lai sezonas spēlēs noskaņojums būtu tāds pats kā pārbaudes spēlēs. Domāju, ka spēka jāpietiek visai sezonai.”

Aleksandrs Romašins, ”Riga FC” sporta direktors: Pāreju periodā  veicām 14 transfērus. Desmit futbolisti palika no pagājušās sezonas.  Šobrīd komandā ir 24 futbolisti. Transfēru logs vēl ir atvērts, kas nozīmē, ka varētu būt vēl kādi papildinājumi. Tik plašu futbolistu pieteikumu skaidrojam ar to, ka mums ir daudz Latvijas nacionālās izlases futbolistu. Saprotam, ka tas var radīt zināmas problēmas, tāpēc minimums uz katru pozīciju ir vajadzīgi divi futbolisti. Pirmkārt, konkurencei, lai futbolisti var progresēt. Otrkārt, ja nu gadās kādas traumas un citas nepatikšanas.”

Aleksandrs Proņins, ”Riga FC” ģenerāldirektors: ”Otro gadu startēsim Latvijas Virslīgā. Esam spēruši lielu soli uz priekšu, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Visus apsveicu ar čempionāta sākšanos. Mums ir divas galvenās prioritātes – sakārtot jaunatnes akadēmiju, lai tā būtu pilnvērtīga, kā labs piemērs ir Metta, bet otrs punkts ir infrastruktūra. Bez bāzes nevar iztikt. Tam ieguldām lielu darbu. Ir kompānijas, kas meklē mums zemi Rīgā, lai varam uzbūvēt stadionu. Ir divas skices – viena lielajai bāzei un otra skolas tipam, lai mūsu jaunatne spēlē savā laukumā, ar apsildi.

Ja bijāt pagājušajā sezonā mūsu spēlēs, tad atcerieties, ka bija interesanti, jautri. Šādu darbu turpināsim. Laukumā mēģināsim demonstrēt skatāmu futbolu un tādā veidā piesaistīsim skatītājus, nevis tikai ar atrakcijām. Tāpat strādājam ar līdzjutējiem. Esam izveidojuši savu sloganu – Mums pieder nākotne! Tas sevī ietver visus mūsu mērķus – gan sportiskos, gan mārketinga, gan sociālos. Viss mūsu darbs tiks veikts, lai popularizētu futbolu Rīgā un visā Latvijā.”

Svinīgi ”Riga FC” kreklu ar 9. numuru šodien pasniedzām kluba ģenerālsponsora ”Marine Services Group” izpilddirektoram Aleksandram Abuzjarovam, kurš sniedza arī savu komentāru par noslēgto sadarbību. ”Labvakar! Vēlos visas dāmas apsveikt 8. martā. Mums ir liels gods būt ”Riga FC” partneriem. Mūsu korporatīvajās krāsās ir daudz līdzību, bet ne tas ir galvenais – daudz kopīga ir idejās un attieksmē pret futbolu, sportu valstī. Pats personīgi vienmēr atceros ”Daugavas” laikus astoņdesmitajos gados un Latvijas izlases panākumus pēc 2000. gada. Bija daudz cilvēku stadionos. Mums gribētos atgriezt panākumus tieši Rīgas futbolā, lai visi zina Rīgu kā futbola pilsētu. Aleksandrs [Proņins] jau teica, bet liela nozīme ir akadēmijai, bērnu sportam un mūsu nākotnei. Mums pieder nākotne!”

Runājot par komandas mērķiem, jau iepriekš neesam slēpuši, ka tie šajā gadā būs augstākie, proti, uzvaras visos Latvijas turnīros. Konkurence šosezon būs liela, bet mēs darīsim visu, lai sasniegtu teicamus rezultātus.

Sezonas sākumā, visticamāk, spēlēsim RTU stadionā, bet par to pilnīga skaidrība būs pēc aptuveni piecām dienām. Kad uzlabosies laikapstākļi (maija sākums), mājas spēles aizvadīsim Skonto stadionā. Kluba ģenerāldirektors atzīmēja, ka kādā spēlē gribētos redzēt 3000 līdzjutējus tribīnēs, bet vidēji ”Riga FC” spēlēs mēģināsim sasniegt 1000 skatītājus. Biļetes šosezon maksās 3 eiro, bet vieta VIP sektorā 35 eiro, kur starp bonusiem būs arī ēdieni un dzērieni.

”Riga FC” pirmo spēli aizvadīs jau sestdien, 11. martā, viesos pret Liepājas futbolistiem. Mača sākums pulksten 16:00. Klubs organizēs arī fanu autobusu. Ļoti priecāsimies, ja atbalstīsiet komandu klātienē. Ja vēlaties izmantot šo iespēju, rakstiet uz info@rigafc.lv.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?