Šodien FNL kausā Riga FC ar rezultātu 2:1 pieveica Krievijas klubu SKA Rostov, kas nozīmē, ka rīdzinieki D grupā ieņēma otro vietu un turnīra turpinājumā cīnīsies par 5. vietu. Pa vārtiem šodien guva Jakubs Hora un Kule Mbombo.

Riga FC treniņnometnes ietvaros līdz šim bija aizvadījusi četras spēles, kurās gūta viena uzvara, divas reizes spēlēts neizšķirti, kā arī piedzīvots viens zaudējums. Tas notika spēlē pret Jaroslavļas Shinnik, kad neizmantojām virkni vārtu gūšanas momentu, tostarp 11 metru soda sitienu mača izskaņā. Šī spēle arī bija izšķirošā mūsu cerībās sasniegt pusfinālu, jo šodien dienas pirmajā spēlē Shinnik ar 3:0 sagrāva Mordovia, nodrošinot vietu labāko četriniekā.

Praktiski visu piektdienu Pafā lija, taču laukuma kvalitāte pilsētas galvenajā laukumā bija pietiekami laba, lai komandas varētu demonstrēt ātru un kvalitatīvu futbolu. Abas vienīas iesāka aktīvi, un septītajā minūtē rezultātu atklāja Daniels Ivankovs (0:1). Rīdzinieki uzreiz pārņēma iniciatīvu un izveidoja vairākus vārtu gūšanas momentus, taču noslēguma fāzē joprojām pietrūka kvalitatīvu sitienu, kas bija redzams arī iepriekšējos mačos.

Pēc 5-7 minūšu rīdzinieku spiediena spēle kļuva līdzīgāka. 28. minūtē gan spējām izlīdzināt rezultātu. Vienatnē pret vārtsargu izrāvās Kule Mbombo, pēc kura sitiena bumba atsitās pret vārtu stabu, pēc kā tukšos vārtus to raidīja Jakubs Hora – 1:1. 35. minūtē Mbombo jau sniedza vadību mūsējiem, kad uzbrucējs precīzi sita ar galvu pēc lieliska Vladislava Fjodorova centrējuma – 2:1. Puslaika beigās rīdzinieki vēl vairākas reizes sita pa vārtiem, taču rezultāts vairs nemainījās.

Rīdzinieku galvenais treneris otrā puslaika ievadā nomainīja gandrīz visu uzbrukuma līniju, un 55. minūtē Rožers nodemonstrēja lielisku individuālo meistarību, epizodes noslēgumā izpildīja spēcīgu sitienu vārtu tālajā stūrī, un pretiniekus glāba tikai vārtu stabs. Rīdziniekiem arīturpinājumā bija izteikts pārsvars, un 74. minūtē soda laukumā ielauzās Rožers, kurš no tuvas distances trieca bumbu pāri vārtiem. Izskaņa iespējas papildināt gūto vārtu ailīti bija abām komandām, tiesa, rezultāts vairs tā arī nemainījās, un “Riga” FC uzvarēja ar 2:1.

Pēc šīs uzvaras rīdzinieki ar sešiem punktiem ieņēma otro vietu grupā, kas nozīmē, ka turpinājumā cīnīsimies par piekto vietu un mazo pusfinālu aizvadīsim 24. februārī pret “Chertanovo”.