Šodien FNL kausa ievadā “Riga” FC pārliecinoši ar 2:0 pieveica Krievijas “Mordovia”. Pa vārtiem Romānam Debelko un Tomislavam Šaričam, bet Nils Puriņš atvairīja 11 metru soda sitienu. 18. februārī pulksten 15:30 spēle pret Jaroslavļas “Shinnik”.

Riga FC treniņnometni Kipras pilsētā Pafā aizvada kopš 8. februāra. Līdz šim jau aizvadījām vienu treniņspēli, kurā ar rezultātu 1:0 pieveicās Krievijas pēc spēka trešās līgas klubu Maskavas Rodina. Tradicionālā FNL kausa ievadā rīdzinieki cīnās D grupā, kur pretī stāsies divas FNL komandas Jaroslavas Shinnik un Mordovia, kā arī PFL komanda SKA Rostov.

Mača ievadā rīdzinieki uzreiz ieguva izteiktu pārsvaru spēles ziņā, veidojot vairākus vārtu gūšanas momentus. 15. minūtē atklājām spēles rezultātu, kad lielisko individuālo meistarību nodemonstrēja Romāns Debelko, epizodes noslēgumā raidot bumbu vārtu apakšējā stūrī – 1:0. Desmit minūtes vēlāk pēc centrējuma soda laukumā skaistu, akrobātisku sitienu izpildīja Jakubs Hora, taču bumba lidoja nedaudz garām vāŗtiem. Puslaika beigās pēc stūra sitiena vārtus varēja gūt Elvis Stuglis, bet pēc viņa sitiena ar galvu lieliski spēlēja pretinieku vārtsargs. Pēc puslaika uz rezultāta tablo Latvijas čempionei bija 1:0 pārsvars.

Otrā puslaika sākumā rīdzinieku galvenais treneris Oļegs Kononovs uzreiz veica septiņas spēlētāju maiņas. Drīz vien lieliska iespēja bija Kulem Mbombo, kurš noslēgumā fāzē nedaudz paskopojās ar piespēli, nolēma sitienu izdarīt pats, taču to atvairīja vārtsargs. Rīdziniekiem arī turpinājumā bija liels pārsvars, un pie rīdzinieku vārtiem bīstamu momentu nebija.

75. minūtē guvām otros vārtus, kad labajā malā labi nospēlēja Ritvars Rugins, kurš soda laukumā piespēlēja Tomislavam Šaričam, kurš tehniski tika galā ar situāciju un izdarīja precīzu sitienu vārtu tālajā stūrī – 2:0. Noslēdzošajā daļā rīdziniekiem bija vēl vairāki momenti, taču pēdējā iespēja bija “Mordovia”. Florentēns Pogbā soda laukumā nogāza pretinieku, bet 11 metru soda sitienu lieliski atvairīja Nils Puriņš, saglabājot “Riga” uzvaru ar 2:0.

18. februārī “Riga” FC aizvadīs nākamo spēli D grupā. Pulksten 15:30 cīņa pret Jaroslavļas “Shinnik”, kas pirmajā mačā cīnījās neizšķirti 1:1 ar “SKA Rostov”.