Šovakar RTU stadionā Rīgā svarīgus punktus Latvijas futbola Virslīgas spēlē zaudēja Riga FC, kas 10. kārtas spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 ar Jelgavu. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Herdi Prenga. 7. maijā šajā pašā laukumā uzņemsim Metta/LU.

Šajā spēlē rīdziniekiem palīdzēt nevarēja Roberts Ozols, Vladislavs Gabovs un Ivans Lukjanovs, tāpat šoreiz ārpus pieteikuma palika divi leģionāri – Davits Škirtladze un Žoels Bopesū. Pret Jelgavas komandu atklājām šo sezonu, kad pretinieku sporta bāzē, pateicoties Alekseja Višņakova vārtu guvumam, izcīnījām minimālu uzvaru ar 1:0.

Mača sākuma rīdzinieku sastāvā divas reizes bīstami ar galvu sita Darko Lemajičs – pirmajā epizodē pretiniekus glāba Darko Lemajičs, bet vēlāk Darko pats raidīja bumbu nedaudz garām vārtiem. 33. minūtē mājinieki pelnīti atklāja spēles rezultātu, kad pēc centrējuma precīzi ar galvu sita Herdi Prenga. Arī turpinājumā spēles ziņā neliels pārsvars piederēja mūsējiem, taču 42. minūtē vārtu priekšā bumbu sagaidīja Aivars Emsis, ieripinot bumbu tukšā vārtu stūrī (1:1). Pēc puslaika uz tablo neizšķirts.

Otrā puslaika sākumā rīdzinieki it kā centās izdarīt lielāku spiedienu uz pretinieku vārtiem, bet viesi lieliem spēkiem aizsargājās, kā rezultātā bija grūti atrast brīvās zonas. Lai gan bumbas kontrole bija mūsējiem, bīstamākus momentus izveidoja jelgavnieki, vienā momentā glābjot Maksimam Uvarenko, bet citā pretinieku spēlētājam no lieliskas pozīcijas sitot garām tālajam stūrim. 77. minūtē Felipe Brisola iekrita uz kārtējo Artjoma Osipova provokāciju, par ko arī tika noraidīts. Izskaņā līdz labiem momentiem netikām, un spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu.

Nākamo spēli Riga FC aizvadīs 7. maijā RTU stadionā pret Metta/LU. Mača sākums ir paredzēts pulksten 18:00.