Romāns Debelko. Foto: Andrejs Guļko (Riga FC)

“Riga” FC oficiāli paziņo, ka klubs ir parakstījis līgumu ar 25 gadus veco Ukrainas uzbrucēju Romānu Debelko! Lielāko daļu karjeras spēlējis Ukrainā, bet 2018. gadā guva 28 vārtus Igaunijas čempionātā! Laipni lūgts, Romān!

Romāns ir dzimis 1993. gada 8. augustā Doņeckā. 2013. gadā Debelko no Doņeckas “Metalurg” U19 komandas pārcēlās uz Armēnijas vienību “Banants”. Armēnijas Premjerlīgā uzbrucējs pirmajā sezonā nospēlēja desmit spēles, bet vārtus neguva.

Nākamās trīs sezonas Debelko pavadīja Ukrainas klubā “Stal Kamianske”, ar ko iekļuva Ukrainas Premjerlīgā, septiņās spēlēs gūstot trīs vārtus. Arī karjeras turpinājumā divas sezonas Debelko spēlēja “Stal Kamianske”. Ukrainas spēcīgākajā čempionātā Romāns nospēlēja 38 spēles un guva piecus vārtus.

2017./2018. gada sezonā Debelko bija cita Ukrainas kluba “Karpaty” futbolists, kur gan aizvadīja tikai sešas spēles un guva vienus vārtus. 2018. gadā Debelko pievienojās Igaunijas čempionāta klubam “Levadia”, kurā augstākajā līgā 36 spēlēs guva 28 vārtus. Interesanti, ka 2018. gada vasarā Debelko divās spēlēs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā tikās ar īru “Dundalk”, kas būs “Riga” FC pretinieci UEFA Čempionu līgas debijā. 1:2 zaudējumā Īrijā Debelko guva vienīgos “Levadia” vārtus.

2019. gada pirmajā pusē Debelko atkal spēlēja “Karpaty” sastāvā, piedalījās 12 spēlēs un guva vienus vārtus. Karjeras laikā Debelko ir izcīnījis otrās vietas Igaunijas čempionātā un Ukrainas 1. līgā, kā arī ieguvis Igaunijas kausu un Superkausu!

Laipni lūgts čempionu sastāvā, Romān!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?