Sergejs Zaginailovs. Foto: Riga FC

Pēc zaudējuma Latvijas futbola Virslīgas 1. kārtā (0:1) ”Riga” FC oficiāli paziņo, ka ir panākta vienošanās par līguma parakstīšanu ar Ukrainas centra uzbrucēju Sergeju Zaginailovu, kurš iepriekš spēlējis Ukrainas un Moldovas čempionātos. 

Latvijas čempionāta pirmajā spēlē 31. martā viesojāmies pie ”Liepāja/Mogo” futbolistiem, nespējām gūt vārtus un piedzīvojām zaudējumu ar rezultātu 0:1.

Sergejs Zaginailovs ir 27 gadus vecs ukraiņu centra uzbrucējs, kurš savu lietderību ”Riga” FC treneru štābam centās pierādīt pāris nedēļas. Zaginailovs piedalījies pārbaudes spēlēs pirms 2018. gada sezonas sākuma, un tieši Sergejs guva abus vārtus otrajā puslaikā pret ”RTU FC/Skonto academy”.

2010. gadā Sergejs profesionāla futbolista kajeru uzsāka Ukrainas Premjerlīgas klubā Harkivas ”Metallurg”, taču spēcīgākajā čempionātā pie spēles laika netika. Līdz 2015. gadam Zaginailovs spēlēja trīs Ukrainas Pirmās līgas komandās – ”Helios”, ”Nyva Ternopil” un ”Mykolaiv”. 49 mačos Sergejs guva deviņus vārtus, bet seši gūti tieši pēdējā sezonā ”Mykolaiv” sastāvā, kur nospēlētas 17 spēles.

Pēc tam Zaginailovs pārcēlās uz Moldovas vienu no vadošajām komandām Kišiņevas ”Dacia”, kur Zaginailovs pavadīja pusotru sezonu. 2014./2015. gada sezonā sešas spēlēs ukrainis guva vienus vārtus, bet nākamajā sezonā Sergejam 20 spēles un desmit vārtu guvumi. 2016. gadā Zaginailovs vienojās ar Baltkrievijas spēcīgākā čempionāta komandu ”Torpedo-BelAZ”. Baltkrievijā Sergejs nospēlēja 12 spēles, bet tad atgriezās Ukrainā, parakstot līgumu ar Pirmās līgas komandu ”Naftovyk-Ukrnafta”. Tur deviņās spēlēs divi vārti, bet pēdējā pieraksta vieta bijusi Moldovas vienība ”Zaria” – 2017. gada otrajā pusē 12 spēles un pieci vārti.

Zaginailovs kļuvis par jau ceturto Ukrainas futbolistu ”Riga” FC sastāvā – pirms tam jau klubs ziņoja par līgumu parakstīšanu ar Vladimiru Bajenko, Valēriju Fedorčuku un Bogdanu Kovaļenko.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?