”Riga” FC turpina ļoti aktīvi strādāt vasaras transfēru periodā, lai pastiprinātu komandas sastāvu pirms UEFA Eiropas līgas turnīrā. Vidējo līniju papildina 28 gadus vecs Horvātijas pussargs Tomislavs Saričs, kurš četras spēles aizvadījis Horvātijas U21 izlases sastāvā. 

1990. gadā Saričs piedzima Slovēnijas pilsētā Brežicē, taču ir Horvātijas pilsonis, un tieši šajā valstī 187 centimetrus garais futbolists uzsāka profesionāla futbolista karjeru. Jau 2009. gadā 19 gadu vecumā Saričs bija stabils pamatsastāva futbolists Horvātijas augstākās līgas klubā ”Inter Zaprešic”. Četru sezonu laika Horvātijas čempionātā ”Inter Zaprešic” rindās Tomislavs nospēlēja 113 spēles, guva 16 vārtus, no kuriem astoņus pēdējā sezonā, kā arī nopelnīja 12 dzeltenās kartītes.

Pēc šāda snieguma Saričs tika pamanīts Itālijā, un futbolistu iegādājās viens no zināmākajiem šīs valsts klubiem ”Parma”. Tajā pašā 2013. gadā Saričs nonāca ”Serie B” klubā ”Crotone”, kur gan izgāja laukumā tikai vienā spēlē. 2014./2015. gada sezonu Saričs pavadīja ”Serie C” klubos ”Pistoiese” un ”Savoia”. Kopā Tomislavs nospēlēja 30 spēles un guva vienus vārtus. 2015. gadā Saričs atgriezās Horvātijas augstākajā līgā un aizvadīja labu sezonu ”Osijek” sastāvā – 26 spēles un divi vārti.

Nākamo sezonu Saričs uzsāka ”Split” rindās, taču ātri vien atgriezās savā pirmajā komandā ”Inter Zaprešic”, kur atkal ātri kļuva par vienu no līderiem. Pēdējo divu sezonu laikā Horvātijas spēcīgākajā čempionātā Saričam 56 spēles un pieci vārti. Trīs spēles Saričam arī Horvātijas U21 izlases sastāvā 2013. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā. Vienā no spēlēm sanāca tikties ar Spāniju, kurai tajā komandā spēlēja tādas pašreizējās futbola zvaigznes kā Isko, Serži Roberto, Načo, Koke un Davids de Hea.

Jau iepriekš ”Riga” FC ziņoja, ka komandas sastāvu ir papildinājis Brazīlijas priekšējās līnijas spēlētājs Tjagu Primau, serbs Štefans Paničs, kā arī Latvijas futbolisti Vladislavs Gabovs un Ivans Lukjanovs.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?