Daniels Tudors. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Par Riga FC vārtsargu treneri apstiprināts rumānis Daniels Tudors! 45 gadus vecais speciālists pēdējos sešus gadus strādājis kopā ar Riga FC galveno treneri Oļegu Kononovu! Laipni lūgts, Daniel!

Daniels Tudors ir dzimis 1974. gadā Rumānijas pilsētā Aleksandrijā. Profesionāla futbolista karjeru Daniels uzsāka 1993. gadā un noslēdza 2012. gadā. Lielāko karjeras daļu Tudors pārstāvēja Rumānijas klubus, bet no 2003. līdz 2006. gadam sargāja viena no zināmākajiem Ungārijas klubiem “Videoton” vārtus.

Trenera karjeras ievadā Tudors rūpējās par spēcīgakā Rumānijas kluba “Cluj” vārtsargu meistarību. 2013. gadā Tudors sāka strādāt kopā ar pašreizējo “Riga” FC galveno treneri Oļegu Kononovu. Abi speciālisti kopā strādājuši tādos Krievijas klubos kā “Krasnodar”, “Terek Grozny”, “Arsenal Tula” un Maskavas “Spartak”.

45 gadus vecais Tudors “Riga” FC pievienojās pirms Kipras treniņnometnes, un kopš tā laika rumānis aktīvi strādājis ar “Riga” FC vārtsargiem Robertu Ozolu, Nilu Puriņu un Iļju Isajevu. Sveicam Daniel kolektīvā un novēlām veiksmi un augstus rezultātus kopā ar mūsu komandu. Lai mums kopā izdodas! Laipni lūgts!

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?