Bogdans Vaščuks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas klubs ”Riga” FC uzzinājis savus pretiniekus FNL kausa izcīņā, kas februārī divu nedēļu garumā norisināsies Kipras pilsētā Pafosā. Rīdzinieki turnīra pirmo fāzi aizvadīs A grupā kopā ar trim Krievijas pēc spēka 2. līgas komandām.

Turnīra organizatori ziņo, ka 2018. gadā ”Riga” FC būs vienīgā komanda, kura ikdienā nespēlē kādā no Krievijas čempionātiem. Dalību sacensībās apstiprinājusi Krievijas Premjerlīgas komanda ”Ural” (divkārtēja FNL kausa uzvarētāja), kā arī vairākas spēcīgas FNL (pēc spēka 2. līga) Krievijas vienības. Kopumā turnīrā piedalīsies 16 komandas.

Pirmajā posmā 16 komandas tiks sadalītas četrās grupās, katrā esot pa četrām vienībām un izspēlējot pa spēlei katrai ar katru. Katras grupas uzvarētāja iekļūs pusfinālā, bet otrās līdz ceturtās vietas ieguvušās komandas turnīra otrajā daļā cīnīsies par piekto līdz 16. vietu. Katra no komandām aizvadīs piecas spēles.

A grupa: ”Riga” FC (Latvijas futbola Virslīga), ”Krilya Sovetov”, ”Fakel”, ”Volgar” (visas trīs FNL)
B grupa: ”Tambov”, ”Luch Energya” (abas FNL), ”Mordovia”, ”Chertanovo” (abas 2. divīzija)
C grupa: ”Shinnik”, ”Rotor Volgograd” (abas FNL), ”Krasnodar-2”, ”Lokomotiv-Kazanka” (abas 2. divīzija)
D grupa: ”Ural” (Krievijas Premjerlīga), ”Spartak-2”, ”Tyumen” (abas FNL), ”Ararat” (2. divīzija)

FNL kausa izcīņa 2018. gadā no 10. līdz 23. februārim aizritēs Kipras pilsētā Pafosā. Mūsu komandai tas būs viens no sagatavošanās posmiem pirms jaunās sezonas. Pagājušajā gadā FNL kausā uzvarēja Voroņežas ”Fakel” komanda.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?